Citirati Originalno postavljeno od bezbi Pogledati poruku
Ovaj put je pacerica za pola br veca(noga 26.7 a pancerica27)...
@Bezbi, veličina ti je knap knapova, tj. nije ti za pola broja veća. Prvi manji broj pancerica je 26,5 što ti je premaleno.

Od pancerice koja u oznaci ima oznaku World Cup se očekuje svašta, ali ne i da bude topla. Uložak je tanak iz određenih razloga, a posljedica je lošija izolacija. Ne može i jare i pare. Nadam se da imaš razlog zbog kojeg kupuješ takve pancerice.

Kad je hladno (-10 i niže), prsti su mi često bili ovlaš promrzli (pancerice su Lange SX 120). Ništa strašno, ali dok ne skijam i nije neki prijatan osjećaj. Probao sam anatomske uliške sa ugrađenim ThermIc grijačima ispod prstiju. Nisam primijetio neku razliku i odustao sam od toga. Ljetos kupim IceBreaker merino čarape (menščini 70% vuna) i za 4 dana skijanja krajem prošlog mjeseca mogu reći samo jedno: oduševljen! Do tada sam koristio čarape čuvene francuske firme Wed'ze. Da mi je neko ranije pričao kolika može biti razlika u čarapama, rekao bih mu: "Ala lažeš!".
IceBreaker.jpg

Da li će tebi problem riješiti ovčije čarape, ne znam, ali znam da će ti sigurno manje mrznuti prsti. A ako uzmeš "medium" verziju čarapa (moje su ultralight/light), možda ti potpuno riješe problem.