Rekoh da podelim sa vam svoje lose iskustvo sa Beosportom. Kod nih sam prosle godine uzeo pance Atomic Hawx 120, placene nesto oko 34-35000.

Naime, pre neki dan, prilikom pakovanja skijaske opreme za odlaganje do naredne sezone, odlucih da jos jednom proverim da li su kopce na pancericama dobro zategnute. Tom prilikom ,na jednoj pancerici, donja kopca od one dve na listu, se nije zakopcavala kao ostale. Tj nije se cuo onaj "klik" prilikom zakopcavanja, vec je izgledalo kao da kopca ne moze da se zategne kako treba, vec postoji izvesni otpor. Nakon toga, uporedio sam levu i desnu pancericu i primetio da se pokrivila metalna snala, prisrafljena za plastiku, koja drzi kopcu.

Bila je nedelja i resih da skoknem do Beosporta. Rekao sam prodavicma o cemu se radi, da sam pancericu kupio krajem januara prosle godine i da zelim da reklamiram kupljeni proizvod. Rekose mi da servis ne radi,ali da ostavim pance i da ce me neko u ponedeljak pozvati. Kako u ponedeljak ne dobih poziv, u utorak sam nazvao i prosledise me na servisera. On mi rece da ne moze da popravi kopcu, kao i de nema rezervnu da zamenu onu pokvarenu. I u fazonu garancija je istekla, jer je proslo vise od 6 meseci...Ali kao on je serviser, ne razume se u to. Ok, daj mi prodavca. Ovaj opet istu pricu, 6 meseci, bla bla...Rekoh "zemljace, prodavac je duzan u roku od dve godine da popravi proizvod ili ga zameni novim, ukoliko je kvar nastao kao greska u samom proizvodu, sto je ovde slucaj." Ovaj opet nije imao argumente, pa me prebaci na Sluzbu za reklamacije, gde me doceka izvesna Jasmina sa istom idiotskom pricom o garanciji i fiskalnom racunu od 6 meseci...Opet ubedjivanje o Zakonu o zastiti potrosaca i roku od dve godine u kojem su obavezni da poprave ili zamene prozvod...Na kraju je, ostavsi naravno bez argumenata, pristala da kontaktira pretpostavljene i javi mi odluku. opet nema nikoga dva dana, i pre sat vremena odlucih da ja pozovem. Dobih Jasminu. I krece dobro naucena prica "Mi nazalost ne mozemo da uvazimo reklamaciju, jer smo pogledali fotografije i zakljucili da je do krivljenja kopce doslo neadekvatnim rukovanjem" MOOOLIIIM??? Poceh da objasnjavam zeni da to nije automobil, kompjuter ili neka druga komplikovana, visokotehnoloska sprava, vec pancerica od plastike sa 4 metalne kopce. I da znam kako se ista koristi i ako nisam prosao obuku Kaze "ovde je primenjena ogromna sila i zato se kopca iskrivila". Pa nisam je maljem zartvarao ili nekim hidraulicnim uredjajem, nego svojom rukom, tj prstima!!! Ispadoh Hulk jbt Dzaba objasnjavanja, ona je naucila kao papagaj sta da kaze, a glas joj konstantno drhti jer zna da laze...I onda ponuda "mi nemamo tu original kopcu, ali mozemo da stavimo od druge pancerice, mada ce se razlikovati i to naravno o Vasem trosku ". Hahahahaha MA VAZIIII sestro, evo samo sto nisam pristao

Uglavnom, rekoh ok, nema problema, ici cemo sa inspekcijom, pa cemo videti ko je u pravu. I na tome se zavrsi razgovor...

Eto, tako to radi Beosport. Ali ceracemo se mi jos Znam da imam sva prava i odracu im kozu sa ledja ako budem mogao

E da, da ne zaboravim. Kod njih smo moji prijatelji, porodica i ja u poslednjih pola godine postrosili prilicnu sumu novca (Atomic skije, Salomon pance, 2 Armani jakne, Armani pantalone, Spyder donji ves vise komada, stapovi, carape...) I oni sve to znaju. I na taj nacin postupaju sa musterijom. Srbija jbg

idemo dalje. Javljam dalje korake i odluke advokata i sl