Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: da li vredi

  1. #11
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Ja sam skoro kupio super ocuvan snowboard kod clana naseg foruma . Vozio ga je tri puta po nedelju dana i bio je fer prilikom prodaje. Bord nijesam vidio jer zivim u Crnoj Gori a momak koj je prodavao dasku u Srbiji. Poslao je postom na Zlatibor a tu je preuzela moja drugarica i donijela mi u Podgoricu.
    Moze se naletjeti na dobru kupovinu polovne opreme , sto je i moj primjer kupovine na nevidjeno.
    Ipak , najbolje i najljepse je kupiti novo.

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2007
    Godina
    45
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    hvala

  3. #13
    Senior Member funyrace avatar
    Datum registracije
    26.11.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Head i supershape, Stockli cross pro
    Godina
    53
    Poruke
    192

    Podrazumevano

    Slažem se sa Mikeliem imaš jako fer ljudi ovde. Mene je lično oduševio član foruma koji je za mene kupio grijače pancerica u Srbiji mada se lično nismo poznavali.Sve nas ovde veže jedna velika strast a to je strast za skijanjem. Sada sam malo skrenuo sa teme ali imao sam potrebu da ti napišem.

  4. #14
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od funyrace Pogledati poruku
    Slažem se sa Mikeliem imaš jako fer ljudi ovde. Mene je lično oduševio član foruma koji je za mene kupio grijače pancerica u Srbiji mada se lično nismo poznavali.Sve nas ovde veže jedna velika strast a to je strast za skijanjem. Sada sam malo skrenuo sa teme ali imao sam potrebu da ti napišem.
    mislim da se decko zove Mileta,i meni je poslao grejace u POSILJCI BEZ OTKUPA pa sam mu ja kasnije uplatio na tekuci racun!!! Malo je ljudi koji bi uradili tako nesto...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •