Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Rossignol Experience

  1. #1
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano Rossignol Experience

    "Gadjam" za narednu sezonu ovu skiju, 84 ili 88mm

    Progledao sam i postao bolji skijas od kako sam presao prvi put sa cackalica na Atomic Blackeye Ti, i nemam nikakvu dilemu da cu ostati na all mountain skijama...ali bi jos nesto malo sire jer uzivanje je voziti a da ne razmisljas jel pao celac, da li je staza razvaljena, sa ovom skijom sve je mnogo vece uzivanje

    Napominjem da mi je ipak prioritet uredjena staza a van nje, samo povremeno, kad se steknu okolnosti: i razmisljam se, 84 ili 88 u struku. Voleo bih da cujem neki komentar na tu temu, narocito ako je neko imao prilike da proba neku od ove dve skije...

    I da...jos jedna stvar, ove skije se nude sa ili bez TPX sistema vezova, koliko sam shvatio, sa ili bez ploce na koju se montira vez. Nikada nisam vozio skiju bez ploce i verujem da ona skiji daje dodatnu krutost...kakva su vasa iskustva po tom pitanju? Inisistirati na modelu sa plocom ili bez nje?
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

  2. #2
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od average Pogledati poruku
    i razmisljam se, 84 ili 88 u struku. Voleo bih da cujem neki komentar na tu temu,
    prije par godina bio je dosta aktivan clen foruma sa imenom Flexon, i iako je bio veliki zagovarac elana, ima je devizu.
    Kada,biras izmedzu dve sirine, uvek biraj siru.
    Kada biras izmedzu dve duzine uvek biraj duzu.
    Tada nisam imao komentara na to, a sad se u potpunusti slazem.
    Tacnije uvek siru i duzu.
    Inace, nikad nisam skijao skiju sa sistemom veza tako da nisam relevantan,
    ali sam pobornik za vez direktno na dasku zasrafiti.
    Svakako ploca se moze dodatno nadograditi zbog dodatne krutosti.

  3. #3
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    88-ca se možda može djelimično uporediti sa starijim "Scott Punisher"-om, koji je vrlo upotrebljiva skija pod različitim uslovima na stazama. Nešto je drugačija geometrija, a sličan radijus koji nije velik. Ljudi većeg iskustva su je dobro tjerali i u uslovima opšteg leda, ali i sa strane staze.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2011
    Poruke
    25

    Podrazumevano Rossignol Expirience 84 Ca

    Skijao sam sa ovom skijom, bez ploce, 7 dana. Nisam bio odusevljen. Predpostaljam da je do mene, a ne do same skije. Nisam se najbolje snalazio po velikim hupserima i jednostavno nije mi bila dovoljno okretna . Trazi malo brzu voznju i kad se potera brze ne vibrira i ide odlicno . Na ledo hoce da prokliza. Mnogi su mi rekli da je odlicna, sve odlicni skijasi, ali ja se nisam bas snasao i naso sa tom daskom. Voleo bih da vidim misljenje nekoga ko vise voli izlete van staze i po dubljem snegu, a i da saznam kako se bore sa velikim hupserima i ledom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •