Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: Gde na skijanje u ovom toplom Aprilu ?

  1. #11
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Znas kako ide, istrazujem sve opcije . EasyJet leti za Milano iz Bg, imam i neke popuste, pa bi me povratna izasla ~100e. To me je motivisalo da razmislim o Italiji.

    U svakiom slucaju tema ce biti dragocena bilo kome ko trazi dobar sneg na kraju sezone .

  2. #12
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Po meni idealna varijanta bi bila da kreneš oko podne (ako si u mogućnosti), uz nesto dinamičniju vožnju stižeš uveče u okolinu Mayrhofena, skijaš 3 dana Hintertux. Treći dan posle skijanja kreneš nazad i poslednji (4.dan) skijaš Mölltaler Gletscher. Posle si za cca 7-7.5 sati u BGu.
    Moze i obrnuta varijanta, da 1. dan skijas Meltal, pa naredna 3 dana Hinter, samo u toj varijanti imas poslednji dan solidni napor voznje nazad (posle skijaskog dana).
    Ne znam kakvo je stanje sa smestajem, ali ako ne moras da zuris, mozda da sacekas vremensku prognozu, pa ako vreme dozvoli mozda opeglas i nesto sto nije glečer.
    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •