Strana 357 od 398 PrvaPrva ... 257307347355356357358359367 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.561 do 3.570 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3561
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @antiR3ality@
    Taj put se ne cisti uopste... Ja licno volim da tuda idem ali je malo zajebano kada ima snega. Jednostavno ne razlikujes krivinu od pravca i zavrsis u jarku ili livadi, a pri tom nema s signala za mobilni tel. Ja ti preporucujem auto putem do Paracina, preko Cestobrodice na Zajecar pa Knjazevac, Kalna i uz planinu. Cestobrodica se dobro odrzava a put je kompletno nov, moze brzo da se vozi a i jeftinije je zbog putarine... ipak odluka je tvoja, sretan put pa se mozda vidimo na planini...

  2. #3562
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Samo pratiš travčice u snegu, one su pokazatelj ivice puta i uključi navigaciju da najavi krivinu...

  3. #3563
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Mi smo proslog vikenda isli tim putem SVRLJIG-KALNA i bilo je sasvim korektno... bilo je vode na nekim mestima gde je malo udubljen put ali ok... snega i leda nije bilo... u svakom slucaju vredi da se vidi ta ''divljina''

  4. #3564
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Nesto ni sajt ni forum nisu radili sinoc pa nisam mogao da ranine da pisem utiske od juce.
    Put od Srvljiga do Kalne je prohodan i uglavnom suv.Mozda na par mesta koje je u hladovini ima snega ali je to bas kratko.Veci problem su rupe pa obratite paznju.To je deo od Svrljiga kad se ide pa se posle par serpenrina podignete na onaj dugacak pravac pa sve do sela Jalovik Izvor.
    Pustili su parking kod gondole.Juce je bilo hladno i magla.Magla je bila u delu kod gondole sve do nekih 12-13h.Na suncanoj i konjarniku nije bilo magle.Staze kod gondole su na samom vrhu i dobrim delom bile zaledjene.Sreca pa sam naostrio skije.Babin zub je bila odlicna ali je vreme bilo promenljivo.Suncana na vrhu je zaledjena ostatak dobae.Konarnik isto na vrhu ledene ploce.Sa desne strane staze sitni kamencici.Jedan deo sa leve strane staze su klinci trenirali slalom.Svu svemu nije bilo guzve dok danas mislim da ce da bude guzva ali i lepse vreme.

  5. #3565
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano


  6. #3566
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano


  7. #3567
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Izgleda da mi prosli post nije prosao, a sada ne vredi ponavljati. Pisacu retroaktivno kada se vratim u BG. Ono sto je najbirnije je to da zadnja tri sata veje na SP. Mada je temperatura u blagom plusu, govorim o ataru sela Crni vrh, pretpostavljam da je gore u minusu. Danas je vec bilo kriticno jer vec tri dana je temperatura uuveliko iznad nule. Da Vas ne sekiram necu ni reci dokle je isla. Prognoza je da ce temp padati I da ce se praviti sneg...

  8. #3568
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    E danas je pravo. Evo nas na pauzi u kaficu. Nocas je palo dvadesetak cm snega a topovi I sada rade. Temperatura oko nule sa malo vetra.

  9. #3569
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Jedino mi nije jasan Strabag... kada se ide na gore leva strana puta je cista a desna do pola. Do parkinga na Konjarniku prociscena je jedna staza a ne daj boze da se ocisti sa strane...

  10. #3570
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Ponovo provejava sneg... a topovi se ne gase. Bice posla za tabace...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •