Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 23 od 23

Tema: Kupovina novih skija - koju duzinu uzeti

  1. #21
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    pa eto to bas i uzeh 172-80 kao novu skiju visok sam 185 i tezak 105 kg
    tehnika skijanja : dobra al kondicija losa - 48 godina
    sto se tice race programa to ide u zaborav , sa ovim 78-80mm ceo dan skijanja , race program 2-3 sata aktivno ostalo vreme se pije kuvano vino, znaci od sada ide i kuvano vino u zaborav
    Zasto ovoliko visoka ? pa preporucuju a i kada je visoko rizicno led i velika strmina prebacim deo stare inline tehnike podizanja repova u ostrim zavojima sto vas znaaatno usporava. Oprez ovakav nacin voznje vas sa malom greskom torpeduje pravo na nos.

  2. #22
    Member
    Datum registracije
    14.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    ...znaci to bi bilo otprilike ta duzina kako sam i postavio, oko 168-172/3 cm, a obzirom na godine i da je kondicija i snaga daleko od one od pre 15 - 20tak godina, izgleda mi preostaje da se bacim na trazenje jedne "dobre" rekreativne skije za celodnevno skijanje bez "napora".

    Mozda bi to mogla biti i neka Salomon 24 Hours Pro ili X 24 Kart Pro, ali ako sam dobro razumeo i Progresor 800 ili gore pomenuta FireArrow 74 (ili neke malo sire mozda). One iz Race segmenta cemo ostaviti mladjima i dobro utreniranim momcima...

    Kakva su vasa iskustva sa gore pomenutim Salomon skijama. O druge dve se moze na forumu naci iskustva, misljenja i recenzije...

  3. #23
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od munja Pogledati poruku
    ...znaci to bi bilo otprilike ta duzina kako sam i postavio, oko 168-172/3 cm, a obzirom na godine i da je kondicija i snaga daleko od one od pre 15 - 20tak godina, izgleda mi preostaje da se bacim na trazenje jedne "dobre" rekreativne skije za celodnevno skijanje bez "napora".

    Mozda bi to mogla biti i neka Salomon 24 Hours Pro ili X 24 Kart Pro, ali ako sam dobro razumeo i Progresor 800 ili gore pomenuta FireArrow 74 (ili neke malo sire mozda). One iz Race segmenta cemo ostaviti mladjima i dobro utreniranim momcima...

    Kakva su vasa iskustva sa gore pomenutim Salomon skijama. O druge dve se moze na forumu naci iskustva, misljenja i recenzije...
    Novije Salomon skije se retko vidjaju tako da ces tesko naci nekoga ko ti moze reci iz licnog iskustva. Bio sam na zici sa nekim ko je vozio godinu ili dve stariji model, mislim da je bio sport model jer je tip komentarisao kao najmeksi model iz 24h serije i da nije bio bas odusevljen ali se stvarno ne secam sta ga nije odusevilo osim sto je bio pre mekan.

    Sad nesto licno, ja vozim salomon xt 800 i stvarno sam odusevljen. U istoj sam situaciji kao i ti, nekada skijao puno pa 18 godina pauze, sad treca sezona, pokusavam da poboljsam tehniku, bez kondicije... Ostavio sam veoma laicku recenziju, pa pogledaj.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •