Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: da li vredi

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2007
    Godina
    45
    Poruke
    23

    Podrazumevano da li vredi

    Imam ponudu za head sl wc 165 stanje odlicno sezona 2009/10 vezovi su rental tyrolia sp12. da li vredi 160e

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Da li je skija iz nekog stranog rentala ili ti prodaje neko ko je prvi vlasnik?

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Pa pazi to sad bas zavisi, ako su bas ocuvane i ako nisu puno vozene, jer ako i sve drugo i skija se haba, onda im je cena tuda negde. Mada opet kada pogledas za te pare jedva moze da se nadje renitani Atomic d2 ili Fiser rc4 pa onda u neku ruku i vredi 160e. Ja nisam imao srece naici na dobru polovnu skiju i uvek sam se nervirao oko toga i preprodajom svake godine gubio po 100e, te sam na kraju novu kpuio i nadam se da je necu menjati 7,8 godina.

  4. #4
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Taj rentirani Atomic D2 (koji iz stranih renti dodju kod nas) ne vredi ni 20 evra Jer da vredi, ne bi svabe dale iz rente jer na njemu za 6 dana moze da uzme 60-100 evra... Cista logika i matematika, zar ne?

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2007
    Godina
    45
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    iz rentala ,mislim svica. ali kao nove podloga ,kantne, od gore da neverujes . e sad koliko su vozene bog zna

  6. #6
    Senior Member funyrace avatar
    Datum registracije
    26.11.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Head i supershape, Stockli cross pro
    Godina
    53
    Poruke
    192

    Podrazumevano

    Ima na forumu jako dobrih skija koje nisu iz rentala možda su malo skuplje ali ipak nisu kao te, bez obzira što su World Cup ili ne

  7. #7
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    sve skije iz ino rentala izgledaju lepo jer je kultura skijanja tamo drugacija, ne ubijaju se u redovima za zicu... ali jos ni jednu nisam video bez neke falinke Napisao sam racunicu gore a ti sam odluci

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Ni ja ti nebi preporucio iz rentala. Bolje skupi pare i juri skiju koja je imala vlasnika. Skoro kupih skiju platio bas dosta. Odozgo kao nova, kanta ima 2mm, ja se obradovao kazem sebi ee dal je moguce da ju je klub ili renta ovako cuvala. Onda pogledam skiju bocno i slogiram se. Likovi su je ostrili samo odozdo tj. slajfovali,da bi je sa strane tj boka sto manje ostrili i da bi kanta ostala sto deblja. Ipod vezova nije imalo ni 0.1mm platike tj podloge, cak na jednom mestu platika izbila na "nulu", ja mislio bela fleka, kad ono sloj ispod plastike.
    Pri kupovini opreme treba biti bas obazriv, verujem da se 90% ljudi ne bi setilo da pogleda da li je skija slajfovana tj ravnjana odozdo, svi bi gledali da li je ostrena sa boka i koliko ima kante po toj dimenziji. Rezultat je da bi na sledecem slajfanju podloge, sto svi serviseri rade, masina bi skinula svu plastiku ostala bi gola skija.Jedva covek prihvaio da mu vratim skiju, nisam spavao te noci , inace veoma poznat prodavac koji prodaje samo "race i kao nove" skije

  9. #9
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Dobro je kad je pristao da je prihvati u reklamaciju...

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Ma nisam spavao dok nisam dobio pare nazad..na te pare dodao jos trecinu tih para i kupio za 2 generacije noviju skiju i to novu u celofanu.
    Hocu da kazem da je bolje traziti novu skiju 2 meseca dok ne naletis na dobru ponudu, nego kupiti nesto lose i nervirati se 2 godine. A moze da se naleti, ja sam kupio novu skiju po ok ceni, covek je u tom trenutku prodavao i atomic race sl ti 2012 god za 160e novu u celofanu! samo traziti pratiti oglase

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •