Rezultati 1 do 10 od 426

Tema: Nassfeld

Hibridni pregled

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    21.09.2017
    Lokacija
    Berane
    Skije / Bord
    Fischer Progressor C - line 10+
    Godina
    31
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Ma navigavija nas je povela na Pontebu. U povratku smo isli dolje na tropolah. Ali put preko Pontebe, sta je ono ljudi? Kanjon morače je zlatan, a jos mi sa bmw-om 525 zadnja vuca. Sreca pa vrhunski odrzavaju put, suv, a sa strane metar snijega. Cak smo vidjeli i liju i zeca dok smo se peli...

    Haha, naravno da je jedno zimovanje, a drugo skijanje ali sam se stvarno razocarao zivotom posle 16h, ka da im je izumrlo sve. Jednu noc smo otisli do Hermagora oko 21h, pustoš...

  2. #2
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Evo jedna foto i video reportaza iz Nassfelda! 7-9. Mart
    Prvi put smo bili tamo i vreme nas je jako dobro posluzilo. Za sada od par skijalista u toj regiji favoriti su mi
    Turracher Höhe i Nassfeld. Po bergfexu ochekivao nas je prvi dan u oblaku medjutim sve se promenilo na licu mesta.
    Prvi dan, neka trka se odrzavala po celom skijalistu, selili su se sa vrha na vrh a to je bilo organizovano tako da se jedva moglo primetiti. Mislim da je sve bilo gotovo u podne. Staze su bile izuzetno pripremljene u nekim trenutcima kao da je reka ljudi na stazi ali kako su nam rekli u kafeu u podnozju da taj broj ljudi nije nista u odnosu kako je inache vikendom. Izgleda smo uboli dobar vikend a na sve to palo je prilicno snega par dana pre nasheg dolaska.
    Skapirali smo da je idealno doci preko nedelje radnim danima ukoliko je to moguce jer u ponedeljak je osecaj bio kao da smo sami na stazi...
    VIDEO LINK
























Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •