Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Renta

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    27.11.2013
    Godina
    30
    Poruke
    32

    Podrazumevano Renta

    Zna li neko gde na Kopaoniku ima rental sa jacim (po mogucstvu race) skijama ?
    No snow, no show !

  2. #2
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Imaš na izlazu iz Brusa sa leve strane BPN Sport. 0654449801 Nikola

  3. #3
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    imas ih brate sa krusevacke strane do vrha kao da su krenuli u boj na kosovo , ja i Micko smo na 36 servisa u samom centru proracunali da ima oko 12 000 skija - kompleta , u svakom servisu verovatno ima dovucenih race skija iz cuvenih rentala sa alpa , oni to na Alpima za rentale plate u fabrici novo 300e provozaju gore par dana za 100-tinak eu. i posle prodaju nasima (jel imaju para i njima ne treba zarada) za 200 eu nasi nama za 250 e i eto evropska pomoc srbiji nas zaradio 50e .salim se gore imas dva servisa sa takvom opremom , potrudi se nije ih tesko pronaci

  4. #4
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od salto Pogledati poruku
    imas ih brate sa krusevacke strane do vrha kao da su krenuli u boj na kosovo , ja i Micko smo na 36 servisa u samom centru proracunali da ima oko 12 000 skija - kompleta , u svakom servisu verovatno ima dovucenih race skija iz cuvenih rentala sa alpa , oni to na Alpima za rentale plate u fabrici novo 300e provozaju gore par dana za 100-tinak eu. i posle prodaju nasima (jel imaju para i njima ne treba zarada) za 200 eu nasi nama za 250 e i eto evropska pomoc srbiji nas zaradio 50e .salim se gore imas dva servisa sa takvom opremom , potrudi se nije ih tesko pronaci
    jedan je moj - suparnicki , a drugi ima lep pogled , sta cu moram da pricam u siframa , kod mene su skije od pre 20 godina moram da priznam , ko voli ravne skije ja samo to izdajem , vezan za tradiciju moram .

  5. #5
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od salto Pogledati poruku
    jedan je moj - suparnicki , a drugi ima lep pogled , sta cu moram da pricam u siframa , kod mene su skije od pre 20 godina moram da priznam , ko voli ravne skije ja samo to izdajem , vezan za tradiciju moram .
    imam u planu da kupim jos jedno 6-7 comprex elan skija al ovi sto imaju nece da prodaju - tvrde pazar , imam samo jednoga i non stop izlazi na rentu

    izvini brate , imas kod mene, Lukaca u Grandu i Marka Djordjevica u konacima , jedini ubacujemo nove skije u rental iz race premium klase, skije iz mp cene 70 000 + , cena ti je od 6-9000 rsd nedelju dana , biraj , Gora ti je prebacila ficher u beograd i vidi kakve su cene kod njih , prvi je zagrizao od nas na kop sa wc skijama i verovatno mu se desio vic o 100 kifli , ako vas interesuje ispricacu ga. pozdrav , ako hoces drugu pricu svaki rental ima ono djubre od ishabanih skija sa alpskih rentala sto ti rekoh ali po njima nemoj meriti kvalitet skije , svake godine idem krajem februara na kop i nosim oko 12 top skija , mislim da ti dzonhino moze objasniti , skije su demo iz prosle i ove god . probas i kupis ako mislis da me zamajavas nemam ti ja vremena za to , tada sam na odmoru
    Izmenio/la salto; 29.01.2016 u 03:18.

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Aj sad vic

  7. #7
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    cek, mozda nije zavrseno izlaganje ...

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    27.11.2013
    Godina
    30
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Druze hvala tebi na odgovoru, ali sam te ja slabo razumeo
    No snow, no show !

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    12.02.2012
    Skije / Bord
    Blizzard Magnum 8.0 Ti S
    Godina
    49
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    U beosportu imaju neku vip ski rentu, sad koje su tu skije, pojma nemam.
    Evo cenovnik:

    http://www.ski.rs/pdf/Cenovnik_Ski_Snowboard_Renta.pdf
    http://www.skijanje.rs/forum/image.php?type=sigpic&userid=6849&dateline=1418940  706

  10. #10
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Lepo je napisao covek, imate kod Lukaca u Grandu, i kod Marka Djordjevica u Konacima. To su jedina dva rentala koja ubacuju nove race skije u rental na Kopaoniku. Gora je takodje imala na Kopaoniku ali ne znam da li i dalje ima na Kopu tu rentu ili je prebaceno u Beograd. Za Beosport takodje ne znam sta ima iz VIP segmenta na Kopu.
    Sto veći kompromis oko skija želiš da napraviš, to si nezadovoljniji u uslovima koji te zadese...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •