Strana 6 od 45 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 443

Tema: ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

  1. #51
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Ima li neko iskustva sa ovom skijom. Ozbiljno razmišljam da je kupim. Sebe bih svrstao u "naprednijeg rekreativca", skijam 10-15 dana u godini...
    http://www.beosport.com/salomon/spor...-kz10-b80_3412

  2. #52
    Super Member vujo032carving avatar
    Datum registracije
    09.11.2011
    Godina
    60
    Poruke
    213

    Podrazumevano Krateži

    Kupio sam neku gomilu skija polovnih, od tipa koji ih je dovezao iz Švajcarske.
    Među njima je bilo ova dva para kraćenih skija.
    Neko je isekao skije od 177-180 cm. zakosio krajeve i pomerio vezove napred.
    Sada mene zanima postoji li neki određen naziv ovome,
    da li su to neke skije za parkove/egzibicije?


  3. #53
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Šta bi vi moji drugari rekli za jedan ovakav pazar DALBELLO KR 2 CORE http://www.dalbello.it/en/boots/big-...in/kr2-core-id Internet kaže da ih ima na lageru i nisu skupe, manje od 200 E. Isprobavao ranije neke kriptone u radnji, udobno.

    Visok sam, pa mi je bitno da imam cipele koje mi pomažu da držim nagib. Šta biste rekli? Jel ima neko bolju ideju?

  4. #54
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Misliš na nagib ka napred? Ove cipele imaju to podešavanje (ADJ Forward Lean).. Meni cipele izgledaju odlično a ID linere hvale tako da ako ti je udobna samo napred - mada ja ne pratim opremu pa nemam pojma šta je sve na raspolaganju

  5. #55
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Misliš na nagib ka napred? Ove cipele imaju to podešavanje (ADJ Forward Lean).. Meni cipele izgledaju odlično a ID linere hvale tako da ako ti je udobna samo napred - mada ja ne pratim opremu pa nemam pojma šta je sve na raspolaganju
    Da, nagib napred. Nemam neke naročita ortopedska odstupanja (krive noge, visok ris i sl) pa nemam ni posebne zahteve te vrste, eventualno mi je možda noga u zglobu tanja nego što je kod većine. U ta podešavanja iskreno rečeno ja se mnogo ne uzdam, važno bi mi bilo naprosto da je model cipele takav da podržava taj ugao prema napred. Da ima tu čvrstinu.

    I konkretno me zanima šta znači "Center balance "Rocker" Stance" for optimized performance compatibility with wider geometry rocker ski shapes and designs", prevedeno na skijaški jezik.

  6. #56
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    *bem li gu

    Znam da se uz Krypton dobija gomila plastičica, između ostalih i one koje se umeću na plastiku da gurneš cipelu prema napred..

    Najbolje je da probaš u radnji, pa ako ti je udobna i želiš da je uzmeš da ih zamoliš da ti gurnu maksimalno napred - probaš i ako je to to - onda je to to

  7. #57
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Šta bi vi moji drugari rekli za jedan ovakav pazar DALBELLO KR 2 CORE http://www.dalbello.it/en/boots/big-...in/kr2-core-id Internet kaže da ih ima na lageru i nisu skupe, manje od 200 E. Isprobavao ranije neke kriptone u radnji, udobno.

    Visok sam, pa mi je bitno da imam cipele koje mi pomažu da držim nagib. Šta biste rekli? Jel ima neko bolju ideju?
    Ebga, prodade se. Izgleda da je samo jedan par bio.

  8. #58
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    *bem li gu

    Znam da se uz Krypton dobija gomila plastičica, između ostalih i one koje se umeću na plastiku da gurneš cipelu prema napred..

    Najbolje je da probaš u radnji, pa ako ti je udobna i želiš da je uzmeš da ih zamoliš da ti gurnu maksimalno napred - probaš i ako je to to - onda je to to
    Našao na kraju Kripton 2 Fusion, dobri ljudi iz Planet bike-a doterali poslednji par iz NS za BG. Cijena 23 000 RSD.

    E sad te plastičice, ne pitah u radnji, imaš li ikakvu ideju čemu služe i kako se koriste?
    Priložene slike Priložene slike

  9. #59
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Za pomeranje nagiba tj ugla cipele. taj deo sto viri spolja iznad pete... Morash da celu pancu odshrafish. Skinesh i kanting da bi zamenio tu plastiku.

  10. #60
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    E dobro da si mi rekao, to će majstor da radi. Aki uopšte mi bude i trebalo.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •