Strana 10 od 14 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 134

Tema: Fitovanje pancerice - Bootfiting

  1. #91
    Senior Member magic avatar
    Datum registracije
    11.12.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Blizard Magnum/Brahma
    Godina
    54
    Poruke
    102

    Podrazumevano

    Ruke nisu naplatili odvojeno, valjda je uracunato u cenu? Da to je taj ulozak koji je sada na sajtu 10k, a ja platio 14k. Bio sam uzeo i 2 para kompresionih carapa tako da je ceo ceh bio 21k, ali kao sto rekoh meni vredi.

  2. #92
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Naravno da vredi, tu nema greske, samo sto kad sam se raspitivao za fiting oni su mi pominjali te ruke kao posebnu naplatu, moram videti jos jednom sta se tu desava. Hvala na informacijama.

  3. #93
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Da li vredi je vrlo relativna stvar. Zavisi ne samo od novcanika, vec pre svega "pacijenta". Po meni vredi ako je rezultat kakav je ocekivan.

    Opcija koju je odabrao magic je po meni dobar odnos placenog i dobijenog. Naravno ako dobijete efekat kao sto je on dobio.
    Na primer, prijatelj je platio Sidas custom ulozak za stopalo + korekciju gazista pance zbog niskog risa (nije mogao da fiksira stopalo) oko 10k u bs. Ali nije idealan rezultat kao kod magica. Dakle duplo jeftinije, ali dzaba kad nije potpuno resen problem.

    Sa druge strane ako imate takvo stopalo i potkolenicu da vam BD ulozak sa penom ne resava skroz problem, vec mora da se fituje i spoljasnja skoljka pance, cena je veca, a efekat moze biti upitan.

    U tom kontekstu mislim da je fisher vacuum fit bolji za neke skijase (posebno za slucajeve gde se mora menjati geometrija skoljke), a moze biti i jefitnije resenje. Oko 20k dinara su bile vakum pance na popustu, flex 100. +Sa odgovarajucim uloskom za stopalo, resavaju se teoretski svi problemi.

    @magic
    Drago mi je da je tako dobar rezultat. Samo nisam siguran za to prebacianje uloska iz jedne u drugu pancu...naravno da prakticno moze, ali spoljasnje skoljke razlicitih pancerica su vrlo razlicite i onda kontakt uloska nece biti idelaan sa spoljasnjom skoljkom, kao u slucaju prve pance...cisto razmisljam na glas.

    @niipheus
    U cenu custom uloska za stopalo ili uloska za pancu je uracunato prilagodjavanje po stopalu/nozi kupca.
    Cena za ruke ide kada se dodatno fituje spoljasnja skoljka pance ili se dodatno fituje ulozak za stopalo nakon inicijalnog prligodjavanja. A tada se naplacuje po satinci. Bar je tako bilo kada sam ja koristio njihove usluge.

  4. #94
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Gde ima vakuum za 20k sad da idem da pazarim? Kada sam poslednji put isao do Gore da vidim moze li se sta iskombinovati oko cene, covek mi je nudio Viron koji je bio presirok za moje stopalo za 35k. Progressor i RC4 su bile 600e.

  5. #95
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    To je bila fisherova popust akcija za sajam. Ali cene u buducnosti mogu ici samo na dole, jer ce uskoro svi proizvodjaci imati nesto slicno u ponudi, ako vec nemaju.

  6. #96
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Necu da kazem da je netacno to sto kazes za sajam, ali sam bas za sajam bio na njihovom standu i zenu koja radi tu pitao za svaku cipelu koja je bila izlozena. Ona je uzela papir sa brojevima i cenama i bukvalno nijedna vakuum nije bila ispod 40k. Ili ja nisam cuo, ili je ona mene dobro zeznula onda.

  7. #97
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Ili ja nisam cuo, ili je ona mene dobro zeznula onda.
    Pa jedna od te dve opcije. Sto ti mogu potvrditi i drugi koji su bili na sajmu. Mozda si ti pitao za konkretnu velicinu, a ove na popustu nije bilo u tom broju.

    Ja nisam kupovao pance, poslednji dan sam bio na sajmu tj. poslednjih 45min odrzavanja. Usao sam na gorin stand jer sam video starog druga kako gleda njihovu ponudu. Prodavac me je odmah obavestio o akciji, cak su imali jos dva para u flexu 100 preostala po toj ceni od oko 20k ne secam se tacne cene. To je bio model kome se prilagodjava i deo za stopalo i deo potkolenicu, znaci komplet vakum fitovanje.
    Rekose da su se razbili koliko su prodali na popustu.

    Ok to je bila akcija, ali na kraju to je pokazatelj da ce cene neminovno ici na dole, jer sada svi imaju pancerice koje se na ovaj ili onaj nacin fabricki fituju...

  8. #98
    Senior Member magic avatar
    Datum registracije
    11.12.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Blizard Magnum/Brahma
    Godina
    54
    Poruke
    102

    Podrazumevano

    Cisto sumnjam da ce cene ici dole, barem ne jos 2-3 godine dok svi ne budu imali tu ili slicnu tehnologiju.

  9. #99
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    Da sam sebe quoteuem

    Dobro uradili smo termofit uloska sprema gore datom linku. Reaultat leva noga/cipela skroz ok a desna nedovoljno, pa smo ponovili postupak samo na desnu cipelu. Rezultat, na Korabu posle 6.4 sati turiranja sve je ok, mada na desnu cipelu posle 4.5 sati sam dodao jedan ulozak izmedzu plastike i uloska cipele da plastiku gura prema vani.
    Fotografije
    Priložene slike Priložene slike

  10. #100
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Treba odgledati gore dati link pa ce fotografije biti jasnije.
    Naravno mogu odgovoriti i na pitanja.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •