Strana 6 od 21 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 202

Tema: Kupovina skija

  1. #51
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Novo je novo a ja sam pricao o polovnim stvarima...

  2. #52
    Junior Member
    Datum registracije
    30.01.2014
    Godina
    35
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Dobar dan!
    Potrebna mi je pomoc oko kupovine prvih skija. Prosle godine sam razmisljao o kupovini polovnih skija, medjutim odustao sam, i sad bih kupio nove. Trenutno je poprilicno dobra ponuda u intersportu, progressor 800 je 27000din, a 900 31000din sa popustom. Po mom stilu voznje mislim da bi mi odgovarala neka od te dve. Vozim uglavnom po stazi (90% slucajeva), volim da jurcam i pravim malo vece zaokrete. Svoje umece bih ocenio 6,5/10. Skijam vec punih 20 godina, ali uglavnom samo 7 dana godisnje.
    Da li bi ste mi preporucili jos nesto osim tih progressora? Ogranicen sam na nekih 250e.
    Takodje, dobro bi mi dosla pomoc oko odabira visine skije. Ja sam visok 178cm, tezak 82kg, 26 godina, u solidnoj kondiciji. Da li bi bolji izbor bio 165cm ili ipak 170cm s obzirom da volim malo brzu voznju. Da li bi duza skija dosta uticala kod kracih zaokreta?
    Hvala unapred!

  3. #53
    Member
    Datum registracije
    03.01.2013
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Progressor 800 je uzeo moj drugar i prezadovoljan je. Uzeo je duzinu 170, otprilike je iste visine kao i ti, a tezak je oko 90kg. Mislim da bi ti ta duzina skije bila ok. Isto tako mislim da je odabir ove skije prava stvar.

  4. #54
    Junior Member
    Datum registracije
    11.02.2015
    Godina
    38
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Pozdrav svima! Hteo bih da kupim polovne skije pa posto sam pocetnik trebalo bi mi par saveta Inace,proskijao sam prosle godine uz casove pa se smatram pocetnikom iako ne skijam toliko lose

    Nasao sam skije dimenzija 119-71-101, Radius:13m. 162cm.

    Tezak sam 75kg a visok 170cm,tako da mislim da mi visina skija odgovara. Zanima me vase misljenje u vezi dimenzija u struku. Da li je 71 usko i da li mi trebaju sire? Ako su sire stablinije su?

  5. #55
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Širina je OK, ali se bojim da na skijama piše "Race" ili "Equipe" ili oboje. Ako je tako, zaobiđi ih.

  6. #56
    Junior Member
    Datum registracije
    24.03.2015
    Godina
    33
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Kakve su skije K2 AMP CHARGER , u duzini 181? Moja visina je 193 cm tezina 90kg, na skali od 1-10 skijasko umece 6,5-7

  7. #57
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Jel neko vozio head REV 75 2013 godina

  8. #58
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Prvo necu da startujen novi theard, ovaj je sasvim ok

    Vtoro znam da vecina clanova foruma nema dopirnih tacaka sa backcountry, touring, skimounteneering skijama ali evo da probamo da razmenimo misljenje...

    ovde navodim sedam modela skija, a na tih sedam treba dodati i dynastar HM cham 97.

    Da napomenem da mi treba pomoc da ovih ukupno osam modela svedem spisak na tri.

    svako moze da da bilo kakvo misljenje pa i da nema misljenje ali najbolje bi bilo da sastavi spisak od tri i kaze par reci sasto ta tri, po redosledu od prvog do treceg favorita.

    unapred hvala

  9. #59
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Meni tvoj link izbacuje 404-ku?

  10. #60
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od snowglisser Pogledati poruku
    Meni tvoj link izbacuje 404-ku?
    meni ne, kliknem na ovde i otvori se skitour.fr

    proveri jos jedanput, ako nece navescu sve modele

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •