Strana 344 od 397 PrvaPrva ... 244294334342343344345346354394 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.431 do 3.440 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3431
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    takodje, sve pohvale za kafic plaza, na vrhu konjarnika. mada u subotu nisu imali vodu, pa im wc nije radio.
    Kafic kod gondole, ne znam kako se zove, u subotu je trebalo zapaliti, u najmanju ruku. svratili do njega, negde oko 12h. u njemu ziva muzika, 90-te joj nisu ravne. Pevaca kite novce, samo je satra nedostajala. jedan od gostiju, krupnije gradje, istetoviran, sa majcom JSO, "terorizam je bolest". dalje bolje da ne pisem...

  2. #3432
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Hajde malo I ja da kritikujem. Nazalost kod Konjarnika na parkingu je stavljena ograda pa se ne moze do kafica autom. Bilo bi mi jasno da je to uradjeno vikendom ali evo ograda stoji celu nedelju. Ali ima jos veci problem. Od proslog vikenda su se formirale ogromne ledene ploce koje ce, bojim se, sledeceg vikenda prouzrokovati ogromne probleme. Ne znam da li to odrzava Strabag ili neko drugi ali poprilicno je neozbiljno ignorisati takve stvari. Kada sam rekao ogrogmne ledene ploce tako sam I mislio, mere se u metrima, jedna je dugacka sigurno 10-15m pa preko pola druma a ruga je uza ali jos duza...

  3. #3433
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Istina, ajde ovo za ogradu mi je još i jasno. Ima gužve i zamorno im je radnicima razmišljati da li je vikend ili nije, ima li gužve ili ne, ajde to još i da oprostimo. Jako je nezgodno i opasno što je ta ledena ploća bukvalno na sredini puta i jako je zeznuto popeti se kolima, lako se izgubi kontrola, ima puno ljudi koji se muvaju i prolaze tu oko kola. Automobili na ledu, a ljudi većinom u pancericama isto na ledu.

    Plašim se da će čekati da se desi neko zlo pa će se tek onda setiti da urade nešto.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  4. #3434
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ide neko sutra ili za vikend?

  5. #3435
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Kafic na Konjarniku ne radi. A i kad je radio tu su se bukvalno na stazi parkirali ljudi. Verovatno su zato i stavili tu ogradu ali koliko sam video ona je u blizuni polazne stanice i tu je kontejner gde se kupuju ski karte. Ja sam se parkirao kod hotela. Tamo je sada uredjen i asvaltiran parking gde ima dosta mesta za parkiranje ali je daleko. Ajde kad ides na tamo i nekako ali kad se vracas jos umoran i uz brdo nije bas prijatno. Nisam razumeo gde su se pojavile te ledene ploce? Na parkingu na Konjarniku ili negde drugde?

  6. #3436
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alexapi32 Pogledati poruku
    Ide neko sutra ili za vikend?
    Ja u subotu. Ti?

  7. #3437
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Na parkingu kod Konjarnika. Bukvalno ledena santa,kao zaleďeni potočić koji se pruža u duzini od oko 15m od ograde naniže.

  8. #3438
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @Aleksaapi@
    Mi smo tu I za vikend. A led je na parkingu Konjarnika. i to pri vrhu. Nije problem pooeti se, problem je da se vratis na dole kada shvatis da nema mesta :-)

  9. #3439
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Dobra stvar je sto se zbog zaledjenog puta svi onako po redu parkiraju. Ipak je bolje stati kod Konjarnika nego da se vozi do Falkija,mada ako su tu i deca i slabijibskijasi onda je bolje ici gore

  10. #3440
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Ja planirano subota i nedelja ... valjda se gledamo i popijemo vopi?
    PS: Samo kazite gde odsedate i gde bi klopa bila ok....
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •