Strana 259 od 692 PrvaPrva ... 159209249257258259260261269309359 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.581 do 2.590 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #2581
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    i u krupnom planu ...
    Priložene slike Priložene slike
    ________
    Akole

  2. #2582
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    E to i ja primetio pre neki dan....i zamisli neki stranac bukvalista procita to i zaputi se izdaleka na kop.....kad ono....srpski humor

  3. #2583
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Smislila sam rešenje za ovz sezonu. Elem, ja imam jedan problem, mnogo volim da sam prva koja će da svojim skijama izrezbari stazu ujtu. Prošle god sam već u 8.45 bila ispred žice i već je bilo dosta ljudi ispred mene (10ak). I svi su pohrlili na crvenu duboku. Ove god ću isto među prvima da stanem u red i onda ću odmah da preprečim na krčmar, mislim da jakomalo ljudi bira krčam kao prvu juarnju vožnju i nadam se da ću onda uspeti. Ako mi uspe, naravno videćete fotografije.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  4. #2584
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    pre godinu dve koliko se secam nisu ni tabali Krcmar mada nznm kakvo je stanje sada...tada zica nije radila a bilo je snega...suncice to vidim kao jedinu manu u planu
    Mislim da sam kao klinac na ovoj stazi nacinio prve off piste zaokrete(walkman, kasete Dog Eat Dog i RATM)...Krcmar u srcu Gvozdac u peti(srce)


  5. #2585
    Junior Member
    Datum registracije
    21.11.2010
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Pa ljudi ovo je lopovluk nevidjen. Oni su rekli da ce spanci da ulazu u staru planinu i hotel pa kad su ih ispalili oni su sprcali nase pare, eejjjj 30miliona i jos 10 za gondolu najkracu na svetu. Pa dal je moguce sta nece budale da urade pred izbore. Umesto da su te pare ulozili u razvoj zicara ,jer kao sto znamo jedan dobar cetvorosed vredi oko 3 do 4 miliona. Znaci mogli su za ovih 4omiliona da postave 12 zicara novih , mogli su da ceo kop opreme sa 8 i da zavrese master plan i mogli su jos 4 da postave na staru planinu, aonda bi privatnici ulagali u hotele i ostalo jel bi ljudi imali gde da dodju ,ovako do tamo nema ni puta do hotela sramota. Zamislite kop sa 8 novih zicara , ludnica pa svi bi dolazili i makedonci rusi, belorusi,bugari, crnogorci, grci mogli bi i britanci da se vrate , bilo bi fenomenalno i isplativo, pa i nasi bi ljudi ponovo poceli da se vracaju na planinu, a ovako ludilo pred izbore se ponavlja haos

  6. #2586
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.076

    Podrazumevano

    Interesantno je da ima više snega na Dubokoj (crvenoj) nego na Krstu, sve su staze dobro pripremljene osim što na Krstu ima po neki kamenčić i korenčić . Sada fino veje sneg na Kopaoniku, prava idila

  7. #2587
    Junior Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Evo jedna slika od srede......
    [/url]

  8. #2588
    Junior Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    [/url]

  9. #2589
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    > Smislila sam rešenje za ovz sezonu. Elem, ja imam jedan problem, mnogo volim da
    > sam prva koja će da svojim skijama izrezbari stazu ujtu. Prošle god sam već u 8.45
    > bila ispred žice i već je bilo dosta ljudi ispred mene (10ak). I svi su pohrlili na

    Vredno sam ustao 1.1. u 7:40, obukao se, i oko 8:50 bio ispred zice, gledam za Pancic se vec pravi guzva, odoh na Karamn greben. Dva momka i ja prosli skidatu jos pre nego sto se zica pokrenula, njih dvojica slei na prvu korpu, ja na drugu, pa onako na korpi kopcam vezove na bordu da mogu odmah da krenem, i kapiram: ako oni skrneu levo, ja idem desno. Ako odu desno, ja cu levo. Ako se razdvoje, idem sa zice desno, pa ako je ovaj otisao niz Kgb ja odoh na Duboku, ili obrnuto. Ali oni odose desno tako da sam ja otisao levo i prvi se spsutio po toj strani. Jeeeeeej! Mislim da su oni otisli na Duboku, posto mi je zicnicar dole pokazao da sam ja prvi koji se spustio nazad. Cemu sve ovo? Nemam pojma, ali meni je bilo cool. Imam i video, ako lici na nesto kacim ayoutube ovih dana... Staze bas lepo sredjene, i lepo su se drzale ceo dan, milina jebilo voziti do 13h, skoro nikoga, svi se oporavljali od doceka izgleda. A i inace nisam nikada video vise ljudi koji u farmerkama tumarjau po Kopu. Kasnije i po stazama, opsta opasnost, ali to je druga prica. Sledeceg dana, tj danas, tj sad vec juce, nesnosna guzva, i fantasticni hupseri na crvenoj dubokoj, ali to je druga prica. Odoh sada malo da odspavam

  10. #2590
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    xtra druze....ali ljudi u farmericama na skijalistu...to mi je uvek nekako bilo vrhunski smesno...pa jos u nekim fancy patikama, i onako bez rukavica smrznu im se ruke, pa sa istim u dzepove i onako poskakucu, kao bambi na ledu...ahahahahah

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •