Strana 247 od 277 PrvaPrva ... 147197237245246247248249257 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.461 do 2.470 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #2461
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Vi ste ludi
    Ha ha ha ha

  2. #2462
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daki Pogledati poruku
    Vi ste ludi
    Daki, bolje biti lud nego manijak

    Valja li ova???

  3. #2463
    BeGGiNeR
    Datum registracije
    14.02.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    NITRO Target
    Godina
    48
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    To Sapa ako se ti osecas (kao magarac) ne znaci da se ostali clanovi tako isto osecaju i trebalo bi da pricas u jednini tj iz svog ugla a ne da globalizujes stvari i da vredjas ostale clanove i udruzenje.

    Da ja sam clan ski manijaka i kada pises takve ruzne stvari i na ovako direktan nacin naravno da me vredjaju.

    Pogotovu sto pises u temi koja je posvecena ovom udruzenju.

    i da moji preci su odavno evoluirali od zivotinje do razumnog covecijeg bica a ne od manijaka do magarca

  4. #2464
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Freak, mogao bih jos i da razumijem da te vrijedja sto se razno razne nebuloze pisu na temi: Ski manijaci, ali ne mogu da razumijem da se licno nalazis prozvanim u vezi posta o Ski Magrcima, ne samo da u tom postu nisu prozvani clanovi tvojeg udruzenja, nego je ”prozivanje” upravo palo na racun “Ski Magaraca, pardon Magaradi”. A da se ja izjasnjavam ko magare, to stoji: ‘born 2 ski forced 2 work’ treba li jos sta da dodam , mozda sam magare al se ne osjecam namagarceno, a ako bolje prelistas ovaj forum shavtices da se jedan broj clanova tvoje organizacije stvarno osjecaju namagrceni: zasto? ne znam tacno, a i nije mi bash intersantno, ali mi je zao ako se jedna takva ekipa i ideja (koju sam iskreno simpatisao) raspadne zbog necijih ego-tripova.

    Njihovi avatari i postovi su me inspirisali da njihovu transformaciju nazovem evolucijom u ski-magarce. E pa ako se niko od njih nije uvrijedio, valjda ljudi kontaju bezazlenu zezanciju, ne znam sto bi se ti nasao uvrijedjenim????

    Dakle freak, ja se zezam, ali poprilicno i na svoj racun, koga to iritira, ne mora da cita, a ti svoju frustraciju mozes da podjelis samnom, a mozes i da je usmjeris na one koji ti stvarno kvare cheif (NIKAKO ne vjerujem da sam to bash, bash ja). U zdravlje i iskreno (bez cinizma i zayebancije) zelim i tebi i udruzenju sve najbolje.
    Izmenio/la Sapa; 02.05.2007 u 17:09.

  5. #2465
    BeGGiNeR
    Datum registracije
    14.02.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    NITRO Target
    Godina
    48
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    tvoj prvobitni post mi nije tako izgledao jer si pominjao udruzenje a ne te clanove ali dobro

    u svakom slucaju hvala ti za lepe zelje i uzdravlje

  6. #2466
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od freak Pogledati poruku
    tvoj prvobitni post mi nije tako izgledao jer si pominjao udruzenje a ne te clanove ali dobro
    Samo josh da budes malo konkretniji u vezi tog mog 'prvobitnog' posta na koji referirash pa da zavrshimo s ne suglasicama.
    Izmenio/la Sapa; 02.05.2007 u 17:35.

  7. #2467

    Podrazumevano

    e,jel se zna dal ce veceras biti okupljanja ski manijaka kod trake za skijanje???

  8. #2468
    Junior Member
    Datum registracije
    22.04.2007
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Kakodane danas je D-day za udruzenje ski manijaka. Suceljavanje predsednika paranoika i namagarcenih!

  9. #2469
    Jupiii skijanjeeeeeeeeeee daxxii avatar
    Datum registracije
    10.12.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    53
    Poruke
    36

    Wink hmmm ...

    sapa je bas ljut, a jako poznat mi "naglasak"





  10. #2470
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od freak Pogledati poruku
    tvoj prvobitni post mi nije tako izgledao jer si pominjao udruzenje a ne te clanove ali dobro
    Nesto mislim (sa zakasnjenjem, sta cu palim se na guranje i krv nije voda):

    sta i da sam "pominjao udruzenje"; jel to neki tabu? Svetost u koju se ne dira. Ima nesto sto se zove zdrav duh u covjeka (a mozda cak i u magarca), taj se joguni protiv slijepog uzdizanja organizacija i licnosti na nivo nedodirljivih. Postoji i ogranicen duh, taj voli da zatvara ochi pred svim ne savrsenostima, ne voli da se suoci sa realnoscu, ne voli da postavlja pitanja, a jos manje da daje duhovite odgovore.

    Ti si freak, na zalost,stao u odbranu "udruzenja". sto je za mene, cinika, vrlo apstraktan pojam. NISI stao u odbranu svojih prijatelja iz "udruzenja", a to nije zdravo freak, jer da su po imenice nadnuti tvoji prijatelji iz oragnizacije mogao bih vrlo dobro da razumijem bilo kakvu reakciju s tvoje strane. Nisi stao u odbranu svojih priatelja-clanova, jer nisi imo ni povoda, ni jedan od njih nije napadnut, svakako ne licno. Ovako bano si na forum skijanje.co.yu ko bajagi da branis nesto a vjerovatno ne znas ni sam sta, a sto je jos apsurdno, ja nisam napao pa cak ni tu famoznu apstrakciju zvanu "udruzenje" (ako pazljivo procitas post na koji vjerovatno referirash), a toga si ti vjerovatno vrlo svjestan. Ti ustavari ovaj svoj "revoltni" post upucujes nekom sasvim drugom zar ne?????

    E pa preporucujem ti da stvari nazivas pravim imenom: dakle to sto ti zoves "udruzenje" (a zvuci ko da je u pitanju relikvija iz Jerusalema), ima svoje ime, a "ti clanovi" (koje ja u svom postu takodje nisam pominjao) takodje imaju svoje ime. Kad bi se sve stavari zvale pravim imenom zivot bi bio mnogo, mnogo jednostavniji. Dakle nema potrebe za ovim implicitnim prozivanjem "tih clanova" na ovom forumu, a moras bas biti sljep da ne vidis i ne shvatis o kome se radi. Ako ti smetaju sto su evoluirali u ski-magarad a ti se obratis njima a ne meni.
    Posljes PP i skreses u lice ko pravi ski-manijak.
    Izmenio/la Sapa; 02.05.2007 u 18:57.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •