Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 63

Tema: ELAN u Bgd?

  1. #51
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    61
    Poruke
    3.891

    Podrazumevano

    Koliko me memorija (tj. Internet) služi, Magfire Pro je dječija skija sa dužinama do 143cm. Npr: http://snowbizusa.com/elanUSA0506/Pr...ails.php?id=31

    Možda ih je Intersport "produžio" i na ostale dužine.

  2. #52
    Member
    Datum registracije
    11.01.2006
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    To sam i ja video na internetu, ali se ovde radi o modelu koji je ELAN napravio za "Intersport" (ima sve elemente koje ima Magfire 08 - Advance Sidewall Technology; Power Core; Electra Ultra High Molecular Running Base) i nazvao ga kao model za decu???
    Deciji model "Magfire Pro" ima: Comprex Woodcore i EX running base (sto se i vidi na ELAN-ovom sajtu).

  3. #53
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    61
    Poruke
    3.891

    Podrazumevano

    Ako imaš uslove, predlažem sljedeću naučnu metodu: isprobaj skije. Ako si zadovoljan, that's it.
    Što se mene tiče, ako se skija dobro ponaša na snijegu, svejedno mi je da li je napravljena od titanijuma ili slame.

  4. #54
    Member
    Datum registracije
    20.02.2006
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Jeli ljudi, totalno me je poremetio ovaj speedwave u izboru skija, zna li neko kako idu odnosi njihovih brojeva sa poznatim modelima?
    Naime, ja sam izbor bio sveo na S8, a sad ne znam sta je pandan njene tvrdoce u speedwave brojevima...8 ili 10? Cena speedwave-a ispada bolja, s obzirom da ima sve ranije primenjene tehnologije plus ova "revolucionarna" za torzione sile...

  5. #55
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    HELISKI uzeo si skroz OK skiju po skroz OK cijeni. Bez brige.
    Magfire 8,10,12 su isti qrac sa razlikama koje neces ni osjetiti!
    Vozio sam sve modele i majke mi, nikakvu razliku nisam osjetio!
    Kao 12 je shatro-gistro tvrdji, kao titanijum...
    Isto sve.
    Skija je namijenjena za meksi snijeg i neuredjene staze, tako da ti titanijum nece biti od neke koristi
    Demonstratori iz Elana voze 10, a biraju skije po boji...
    Jedina razlika je u vezovima, na osam ide najslabiji vez, sto ti nece biti problem ako si laksi...
    Probaj je na snijegu pa javi kako je bilo...
    Uzivaj

  6. #56
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Inace, od ELANA sam za rad dobio skiju S klase, i to 8 koja je tvrdja i od 10 i 12 i fantasticna je.
    Ove, kao jace-sa vecim brojevima su cista navlakusha...
    Jezgro-struktura Magfire skije je potpuno isto kao i kod S klase, samo sto su dimenzije drugacije - sire su

  7. #57
    Dragon pgajic avatar
    Datum registracije
    26.01.2006
    Godina
    58
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Izgleda da je ta S8 stvarno mrak skija. Nas frend Vuja vozio je na Brezovici, i ko je probao, bio je odusevljen. Kako sad stvari stoje, ja cu da uzmem speedwave 10, pa kud puklo.

  8. #58
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pgajic
    Izgleda da je ta S8 stvarno mrak skija. Nas frend Vuja vozio je na Brezovici, i ko je probao, bio je odusevljen. Kako sad stvari stoje, ja cu da uzmem speedwave 10, pa kud puklo.
    Majstore svaka cast na izboru skija je po svemu za tebe!
    Clanak i nije tako los koliko ti pokazujes razocarenje sto nije u celosti objavljen.Bice prilike ne brini!
    Znam neke koji skije biraju tako sto po svaku cenu moraju imati model sa najvisom oznakom a neznaju da skijaju ni blizu koliko skija zahteva ski znanja!Pozdrav,POP

  9. #59
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano Elan

    Bravo Pedja, definitivno cemo biti kolege i po skijama a ne samo po MANIJASTVU!
    Lepa vest, na Brezovici se otvara zastupnistvo Elana, bili juce Slovenci i pregledali sve. Dali nam kataloge tako da sam dobro proucio sve modele.
    Naso sam varijantu i definitivno uzimam SPEEDWAVE ali 14 ili u najmanju ruku 12. Mozda nadjem dobru cenu i za Pedju. Bicemo u kontaktu i pre pocetka sledece sezone imacemo ponude ovde na Brezovici.

    VOZDRA

  10. #60
    Dragon pgajic avatar
    Datum registracije
    26.01.2006
    Godina
    58
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Bravo Pedja, definitivno cemo biti kolege i po skijama a ne samo po MANIJASTVU!
    Lepa vest, na Brezovici se otvara zastupnistvo Elana, bili juce Slovenci i pregledali sve. Dali nam kataloge tako da sam dobro proucio sve modele.
    Naso sam varijantu i definitivno uzimam SPEEDWAVE ali 14 ili u najmanju ruku 12. Mozda nadjem dobru cenu i za Pedju. Bicemo u kontaktu i pre pocetka sledece sezone imacemo ponude ovde na Brezovici.

    VOZDRA
    Super, Vraze! Ti ces mozda biti u prilici da prvi isprobas Speedwave, pa da nam preneses iskustva. Mada, kako skijas, tebi valja svaki model. Da covek iscupa dva prostaca i da ti da da skijas na njima, opet bi to super izgledalo.

    Evo, kako to izgleda u dubokom snegu - foto Johnny
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •