...
Ipak ovo je i prilika da pomenem neke ljude i organizacije koji su mi tokom ovih godina posebno pomogli da sajt opstane i ovoliko traje:

- Mihailo Džigurski koji mi je ranih godina postojanja sajta mnogo pomogao u sistemskoj administraciji, obezbeđenju hostinga u Americi u trenutku kada ni jedan provajder u Srbiji nije hteo da hostuje sajt zbog velikog protaka... Već dugo živi u Americi, ali ostale su lepe uspomene sa zajedničkih vožnji snowboarada po Kopaoniku i Staroj planini, a tokom leta sa naših biciklističkih tura...


- Radnici Genex-Kopaonika sa recepcije Konaka koji su mi se godinama javljali na poziv telefonskog broja 036/71-977 i često nevoljno mi diktirali dnevni ski info sa Kopaonika obzirom da je to za njih bilo gubljenje vremena. Ski info podaci sa Kopaonika sakupljani od 2001 do 2010 godine su i danas dostupni...


- Vlado Lučić, svojevremeno aktivni takmičar, takođe i vlasnik ski škole na Jahorini koji mi je prvih osam godina na mail redovno slao ski info sa Jahorine.


- Stevan Rosić, danas urednik sajta InfoKOP.net koji je pomogao u obnovi i rekonstrukciji baze Foruma sajta koji je 2004 bio hakovan u urušen.

- Vladislav Bjelić (wlad - na forumu) koji mi do današnjeg dana pruža veliku podršku u sistemskoj administraciji sajta. Uz njegovu pomoć je postavljena aktuelna verzija softvera foruma kao i prilagođavanje na naš jezik. Dugogodišnji moderator foruma. Čovek koji je i danju i noću tu, kako bi ogromna baza sajta i foruma bila uvek funkcionalna... Neizmerno hvala !!!!


- Vladimir Tasevski - sa kojim sam se susreo i upoznado nekih davnih godina na Brezovici, du
gogodišnja podrška u radu, a bez čije pomoći ne bi bio realizovan poslednji redizajn sajta 2018. godine. Hvala Vlado!!

- Stevo Kantar (stekan - na forumu) i Tadija Vasilijević (Tadija_91 - na forumu) dugogodišnji moderatori foruma. Stekanu posebno hvala na tekstovima o opremi za skijanje kao i nebrojanim odgovorima na pitanja posetilaca foruma vezana pre svega za ski opremu.


- Vlatko Slokar - urednik ski portala bihski.com doajen YU skijanja sa Jahorine i Sarajeva, danas u Kanadi. Hvala za sve komentare i podršku kao i brojne razmenjene informacije vezane za istoriju skijanja i skijaške publikacije.

- SkiBus, udruženje skijaša u kome sam godinama bio radno angažovan i sa kojima sam godinama radio na popularizaciji i promociji skijanja, od zajedničkih sajamskih nastupa do mnogih drugih zajedničkih aktivnosti. Zajedno smo osvajali mnoga skijaška prostranstva... Hvala ekipo!

- Turističke agencije Filip travel i Supernova travel, prva nekoliko godina starija, a druga nekoliko godina mlađa od sajta, godinama u kontinuitetu podržavaju sajt i time značajno doprinele da postoji svih ovih 20 godina.

Hvala, pomenutim i nepomenutim prijateljima i svim posetiocima sajta i foruma!

Zoran Radulović
urednik