Zena bi trebala da uzme pancerice, mozda i skije ako nesto uleti zanimljivo. Ona je skijala dugo kao klinka, pa onda bord skoro 20 godina pa se paralelno vraca na skije zadnjih par sezona. Mogli bi reci da je intermediate level skijas, imajuci u vidu godine, kondiciju, itd . Rentirala je opremu koja je bila od nikakve na Kopu, do solidne napolju, ali svakako bi da sad uzme sebi nesto.

Treba joj nesto da moze s klincima koji tek pocinju da ih prati + sami kad vozimo. Da ne bi birala po boji negde u radnji , bolje da ja nesto nadjem i predlozim joj, a kako vozim dasku, nisam u materiji pa moram da pitam. Vozi uglavnom stazu, enevntualno neke spojnice off, znaci allmountain sa fokusom onpiste. Flex cca do 90, 95, uzi fit, ako i to nije tvrdo za ceo dan stojanje u istim? Gledao sam nesto Atomic https://www.atomic.com/en/shop-emea/...ml#color=24215 - vidim da ima i kod nas. Ne znam ni koje marke da gledam u nekoj visoj srednjoj klasi...Atomic, Head, Rossi? Naravno racunam da ce sve to zavisiti i od toga kako su udobne kad proba, ali generalno sta da gledam?

Druga stvar su skije, i tu na cega da obratim paznju, sirina za neku allmountain skiju koja je da kazem 80-90% onpiste a nije bas nesto sto zahteva veci flex i prebrzo je. Moze i konkretan model ako neko ima iskustva. Vezovi bi gledao nesto sto ime u kombinacji sa skijama, da i tu ne komplikujem.

Idemo u Zell am See pa cemo tamo videti sta ima u radnjama, sto znam da nije idealno u sred sezone, ali makar pancerice da joj resim, a skije ako uleti nesto. Mozemo mozda izdvojiti neki dan losijeg vremena da odemo okolo blizu, ali ne znam sta ima od vecih radnji ( Saalbach i Hinerglem znam otrpilike bio pre par sezona). Najgori slucaj, uzecemo uvde u Beosportu, Rossignol radnji, itd kad se vratimo....mada znajuci po opremi za daske, ono sto je dobro se porucuje, ceka, ili bolje da se uzme napolju...

hvala unapred ma pomoci.