Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Rezultati 61 do 67 od 67

Tema: Jahorina sezona 2017./18.

Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2014

Podrazumevano

iz prve ruke ...

Live - pozdrav iz 100-metarskog reda na Ogorjelici 6. Bruka i sramota!!! devil

preneto sa sa foruma jahorina.org

Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Skije / Bord
    Elan 888
    Godina
    47

Podrazumevano

Da...ipak bolesti neke ne mogu da se iskorene...na zalost evo test na kom padaju...neverovatno...ne pustiti SVE instalacije na 1,2m snega i vikend sa najavljenim snizenjem ski pass-a...

Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Skije / Bord
    Rossi Experience 88, Rossi Soul 7...
    Godina
    55

Podrazumevano

Možda je analiza nekog instituta pokazala da se parking jednako naplaćuje i kad ne rade sve žice.

Member
    Datum registracije
    18.03.2014
    Skije / Bord
    Atomic Redster Edge SL
    Godina
    38

Podrazumevano

U subotu jedna velika sramota za Jahorinu, tačnije za njeno rukovodstvo koje je ciganisalo više nego ikada prethodnih godina.
    Ako su onako odlučili da nas "počaste" sa - 33% cijenom, onda su pare trebali da nam uzmu odmah na rampi i da nas vrate kući.
    Samo dvije staze su radile i to poslovično. U trenutku kada je snijega u izobilju i kada je temperatura idealna, a velika magla na pola Ogorjelice oni nisu ni pomišljali da otvore Praču. A one staze koje su i bile otvorene svedene su na pola svoje širine pa su gužve bile nenormalne i broj sudara vjerujem rekordan. Trebalo bi rukovodstvo i ovim rekordom da se pohvali. Bruka!

Datum registracije
    13.01.2012
    Skije / Bord
    Elan 888
    Godina
    47

Podrazumevano

Dan iz bajke staze iz prica...100 ljudi max na stazama rade sestosedi Poljice i Ogorijelica i tanjir na Poljicama. Staze upeglane Olimpik i Zeljo nisu ni tabane nisu nam ni bile potrebne...upravo sija sunce i pada sneg??
    Odmah po zatvaranju staza ratraci izasli i evo peglaju...jos sutra da se otkinemo i dosta za ovu sezonu..

Datum registracije
    13.01.2012
    Skije / Bord
    Elan 888
    Godina
    47

Podrazumevano

I sta sad...dorucak pa na skijeee...
    https://youtu.be/xcdxOCX1Bh0

Datum registracije
    13.01.2012
    Skije / Bord
    Elan 888
    Godina
    47

Podrazumevano

Ko bi da skija , mislim, ponedeljak i utorak poslednja sansa na Jahorini za koliko toliko kvalitetno skijanje....posle toga verovatan kraj.
    Ja sam zavrsio sa 28.martom (!) pa da pokusam sumirati.
    Naglasavam da su ovo moji utisci!
    - da, ove zime sneg je posluzio OC kao i raspored padavina tokom cele zime i oni nisu "zasluzni" za to
    - skijao sam kvalitetno na nikad manje snega
    - skijao sam na bolje pripremljenim stazama nego ikad
    - izbegavao skijanje vikendom i bio u pravu (zakljucno sa 28.martom!)
    - 27. i 28.mart, utorak i sreda na praznoj planini radili sestosedi na Poljicama i Ogorijelici i tanjir na Poljicama sto do sada nisam imao. Uvek je bila kalkulacija 1 sestosed i tanjir.
    - staze su prosirene i na "tankim" mestima osmisljene da budu bezbednije i ne ogule se na 1m snega
    - da, placao sam parking svaki put i nije mi problem
    - da povecana je cena ski pasa ali s obzirom da ne kupujem sezonski, dnevni 2 i 3 dnevni, koji sam kupovao, u odnosu na kvalitet skijanja koji sam imao, su opravdani.
    - nisam sretao motorne sanke na stazama sto je pre bio slucaj
    - verujem da preteruju sa brojem prodatih karata izjavama u intervjuima, ali sam siguran da je vise novca prihodovano od prodaje ski karata nego ikad
    - uvedena redarska sluzba na stazama, dobra stvar a o ceni toga ne mogu dok ne vidim finansijski izvestaj OC-a
    - Krizaj & Tomba bili, ja nisam, da li je i koliko opravdano ne znam, terba pitati ugostitelje i vlasnike smestaja
    - EXIT bio ja opet nisam...nije me to zanimalo..za razvoj turizma dobro i bitno.
    Suma sumarum- odlicna sezona i nadam se jos boljoj narednoj, shodno obecanjima OC-a o novionam i planovima za narednu sezonu. Tu smo da ih podsetimo na sva obecanja data ove sezone.
    Do nove sezone pozdrav svima.
    regge rr

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •