Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 38

Tema: Kupovina preko interneta

  1. #11
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zoro Pogledati poruku
    Pozdrav svim forumasima.
    Sta mislite o ovoj ski jakni.
    https://www.sportsdirect.com/nevica-...lcode=40844503
    Očigledno nije loša jakna, ali problem bi bio "pogadjanje" odgovarajuće veličine i carina (za sve proizvode skuplje od 50e sa SD-a).

  2. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Nevica је сопствена марка од СД. У УК има репутацију врло повољног пресека цена/квалитет.

  3. #13
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Ja kad hocu da narucim sa SD-a prvo ako ima ovde probam. Nisu male pare da bih shvatio da sam pogresio u velicini. A celog zivota imam problem u kupovini odece i obuce.

  4. #14
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Ako razmisljas da narucujes za SRB, racunaj ako ti jakna kosta 120e da imas dodatno postarinu od 14e, zatim 20% na iznos sa postarinom(26.8e), zatim pdv na ukupan iznos sa carinom(32.16e) + usluga carinjenja 3,960 din kod DHLa.

    Znaci ukupno 225e a pritom nisi ni probao da vidis da li ti odgovara.

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    08.10.2016
    Godina
    57
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Hvala svima na iznetom misljenju. Svestan sam i ja ovih problema koje ste naveli,ali kad pogledate ponudu nasih trgovaca(cene,opis artikla) moram da gledam i u ovom pravcu.
    Pozdrav svima.

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    31
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zoro Pogledati poruku
    Hvala svima na iznetom misljenju. Svestan sam i ja ovih problema koje ste naveli,ali kad pogledate ponudu nasih trgovaca(cene,opis artikla) moram da gledam i u ovom pravcu.
    Pozdrav svima.
    Ako narucujes preko SD, naruci kod nekog rodjaka/prijatelja koji je u EU i koji ce ti doneti, tako zaobilazes sve ove nepotrebne troskove, druga resenje je da nadjes preko interneta ljude koji narucuju u neku od zemalja iz okruzenja posle prenose u Srbiju i salju ti na kucnu adresu, njihove usluge su dosta povoljnije nego da sam to narucis, posebno ako kupujes vise stvari skupljih od 50e.

    Nevica kako brend je dosta dobrar odnos cena/kvalitet, imam njihove ski rukavice, naocare i jos neke sitnice i odlicno rade posao.



  7. #17
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Proizvodi sa oznakom Nevica su skroz OK. Na FB mi iskače lokalna online ponuda gdje Nevica proizvode nude kao brendirane (!?!?), a cijene za pojedine proizvode su prenaduvane. Tako su npr. kacigu Nevica Vail Helmet Sn81 spustili sa 218€ na 80€. Da su napisali spušteno sa 118€ rekao bih da je pretjerano, ali 218€ je nešto u zdrav mozak. Odem na sportsdirect.com i vidim da ta kaciga košta 37,20€ (spušteno sa 102€).

  8. #18
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Srpska varijanta gorepomenutog u slikama:

    OVCA.jpg

    SD.jpg

  9. #19
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Nevica i Karrimor su 2 marke sa SD-a koje po mom misljenju imaju izuzetno dobar odnos cena/kvalitet. Oba su bile nezavisne firme nekada pre nego sto ih je SD kupio. Nevica cak veoma poznata tamo negde 80-ih.

    Kako ja gledam, njihova "puna" cena, na kojoj nisu nikada ili veoma kratno je ekvivalent stvari firmi koje vaze za srednju/visu klasu a stvarno mogu da se nadju po veoma niskoj ceni. Skijaske stvari, bar u UK, obicno pocinju sa rasprodajom u drugoj polovini februara kad prodje skolski raspust ali ne znam da li postoje razlike izmedju SD u Britaniji i SD po Evropi

  10. #20
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    U utorak (9.1.2018.) navratih u SD u Ljubljani. Cijene su identične ili vrlo slične onima na SD (britanskom) sajtu. Primjetih da na sajtu ima popusta koji ne vrijede u prodavnici. Vidjeh da imaju Elanove Amphibio u varijantama 76 i 76Ti (čak je Ti verzija jeftinija 10€), ali na sajtu nema Ti verzije.
    Nego, ovo šta napisah za Nevica kacigu koja je navodno u punoj cijeni 218€, to je bezobrazluk balkanski na kvadrat. Za taj iznos ima da se biraju top modeli stvarno brendiranih proizvođača (Giro, POC, Uvex, Alpina, Smith...).

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •