Rezultati 1 do 10 od 623

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine

Hibridni pregled

  1. #1
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    42
    Poruke
    1.994

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Bila je zima 1983/84 do otvaranja Olimpijade, a onda je istreslo preko metra. Tome se sad ne treba nadati.
    Ovo je februar 1985:
    Jahorina feb 1985.jpg
    Maestralna slika staze Rajska vrata gde se danas nalazi cetvrerosjed Stevo, jel iz tvoje licne arhive?

    Licno ne pamtim ovakvu sezonu na Jahorini, nikada. A skijam na jahorini skoro 30god (od ove cifre me strah)

    Oni realno nisu ni imali sezonu. Pola planine nije nikako pustano u pogon a ova druga polovina je na radila u nikakvim uslovima.

    I danas opet Ljevajic objavi "jubilarno 100 dan kako skijaliste radi" i poziva da se dodje i uziva i postavlja neke slike idealnih vremenskih uslova. Da smo normalna pravna drzava, odes gore pa udaris tuzbu zbog obmane
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #2
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.891

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Stevo, jel iz tvoje licne arhive?....

    ....I danas opet Ljevajic objavi "jubilarno 100 dan kako skijaliste radi" i poziva da se dodje i uziva i postavlja neke slike idealnih vremenskih uslova. Da smo normalna pravna drzava, odes gore pa udaris tuzbu zbog obmane
    Taj na slici sam lično i osobno.

    A za ovo drugo, skontao sam da je bitan detalj "najmodernije u regionu". A to je bitno da bi se apartmani prodavali. A skijanje? Evo kucam ovo na šestosjedu Kornock Bahn.


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •