Strana 575 od 692 PrvaPrva ... 75475525565573574575576577585625675 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.741 do 5.750 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5741
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od malada Pogledati poruku
    Nesto sam nacuo da je ta gondola je na Staroj zavrsila...
    Na Staroj planini je gondola Dopelmajer. A za Kopaonik je potpisano neko pismo o namerama ili predugovor sa Lajtnerom.

  2. #5742
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od malada Pogledati poruku
    Nesto sam nacuo da je ta gondola je na Staroj zavrsila...
    Koliko se secam, bila je namenjena SP samo na nekom mnogo logicnijem mestu

  3. #5743
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Jel koristio neko skibus koji je uveden prošle godine na Kopu? Jel ima neko informaciju da li će ga biti naredne sezone? Zanima me i koliko mu treba da napravi krug i koliko je tačna satnica. Nisam našao na netu nigde red vožnje. Ako sam dobro pročitao, karta je 150 din i ne važi uz ski pas. Da me neko ne shvati pogrešno, dobro je da su ga uveli i da postoji, ali sumnjam da će rasteretiti parking i gužvu u centru sa takvim cenama. Dnevni parking je 300 dinara, a meni sa porodicom treba 1200 dinara da se prebacim do skijališta i nazad. Trebalo bi naći neki model finansiranja i saradnje sa SS da skijaši ne plaćaju kartu, kao što je praksa na stranim skijalištima.

  4. #5744
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Dečiji grad ove zime na Kopaoniku

    Za ovu zimu Skijališta Srbije pripremaju za najmlađe jedno iznenađenje. U pitanju je dečiji grad koji će sadržati puno zanimljivih elemenata. Mališani koji će svoj raspust i zimski odmor provesti u ski centru Kopaonik, ove sezone će moći da se igraju u specijalnom gradu postavljenom samo za njih.

    Prilog 15507

    Pored zanimljivih zamkova, šatora i kućica, ovaj grad će biti bogat i sa gusenicom, gumenim klackalicama, toboganima, velikim Sneškom Belićem....

    Dečiji grad će se nalaziti u Dolini sportova, a korišćenje ovog biće sadržaja besplatno.

    Izvor: Skijališta Srbije
    Jel radilo ovo prosle zime, s obzirom da je vest iz 10.2016?

    Takodje me interesuje par stvari u vezi koriscenja skijalista sa sitnom decom - 3 i 5 (u aprilu puni 6)
    Da li je ski traka (vrtic) za mene besplatna ako imam redovan ski pass?
    Da li onda za decu treba da imam neki dokument, skipass...? Pretpostavljam da nesto treba, za prolazak kroz citace?

  5. #5745
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Početak naplate ulaska u Nacionalni park Kopaonik


    Izvor: InfoKop
    Generalno mi je manji problem cena (neće se realno ni osetiti), koliko zastoj koji će se stvoriti na naplarnim mestima. Realno treba u špicu sezone računati na dodatnih 45 minuta do 1h zadržavanja.


  6. #5746
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Komentar na InfoKopu vezano za naplatu:

    nesa(Android) 10.10.2017 | 21:50

    Vidim da pojedinima nije jasna naplata, pa da objasnim 150din je ulaz u nacio.park i taj koji udje moze da ostane mesec , dva tri...na Kopaoniku za te pare, ne placa se po danu koliko ostajete.
    Ova nedeljna od 600din I mesecna od 2000din se odnosi na primer da ste smesteni u Josanickoj banji,I da putujete svaki dan autom 6 dana ili mesec dana, onda vam se isplati da kupite takvu kartu a ne da svaki dan placa kartu.
    Uglavnom vec sam napisao I slazem se sa ostalima , ovo je jedna velika glupost sto rade.

  7. #5747
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od donthinktwice Pogledati poruku
    Jel radilo ovo prosle zime, s obzirom da je vest iz 10.2016?

    Takodje me interesuje par stvari u vezi koriscenja skijalista sa sitnom decom - 3 i 5 (u aprilu puni 6)
    Da li je ski traka (vrtic) za mene besplatna ako imam redovan ski pass?
    Da li onda za decu treba da imam neki dokument, skipass...? Pretpostavljam da nesto treba, za prolazak kroz citace?
    Jeste, dečiji grad je funkcionisao prošle godine, mesto za igru dece, ograđeno na snegu... Mislim da je postojao čitač na ulazu tako da pretpostavljam da se vršila naplata za ulazak u dečiji grad...

    Deca koja ne plaćaju ski pass (5 ili manje godina) ne dobijaju fizički ski pass nego prolaze sa roditeljem (između nogu).

    Ne znam kako funkcioniše nova ski traka na vrhu Mašinca, ali znam da je ona dole u dolini sportova bila rezervisana za instruktore, dakle deca + instruktori. Možeš da prođeš sa decom ali moraš da se raspravljaš na ulazu

  8. #5748
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Generalno podržavam uvođenje naplate ulaska u nac. parkove i slično (npr. prvi sam koji podržava buduću naplatu ulaska čak i na Kalemegdan itd). Ipak, naplata ulaska u nac. park Kopaonik je cinizam najgoreg mogućeg tipa i čista uvreda inteligencije. Tamo nema ništa od Nacionalnog Parka, osim kapije!

    Dok god razni podobni grade bespravne objekte po Kopu, koje posle bliskošću sa politikom legalizuju, dok vršljaju lopatari na očigled policije, dok se fingiraju požari, kako bi bile moguće građevinske dozvole, dok po planini vršlja kako ko stigne (čak i po zonama najveće zaštite!), naplata ulaska motornim vozilima je, rekoh, cinizam najgore moguće vrste.

  9. #5749
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Hvala Wlad,
    vidim da prodaju dnevnu kartu za traku, ima posebna stavka u cenovniku. Bzvz je onda da rezervisu za nekoga i brane ulaz

  10. #5750
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Lightbulb Kopaonik - Ski pass cene 2017/2018.

    Kopaonik - Ski pass cene 2017/2018.

    Vlada Srbije je usvojila cenovnik ski karata JP "Skijališta Srbije“ za zimsku sezonu 2017/2018. godinu. Po prvi put u istoriji ovog preduzeća nema promena cena ski karti, odnosno cene su identične prošlogodišnjim. Cene ski karata su određene u zavisnosti od perioda skijaške sezone i kategorije skijaša. Cena šestodnevnog ski pass-a za odrasle se kreće u rasponu od 13.370 do 14.830 dinara dok se cene jednodnevne ski karte kreću u rasponu od 3.000 do 3.550 dinara. U nastavku članka pogledajte moguće popuste ali i poređenje cena ski karti u odnosnu na prošle ski sezone.

    I ove godine kopaonička ski karta 10 u sezoni je jedinstvena za sve tarifne periode skijaške sezone, važi u svim ski centrima i košta 23.230 dinara.

    Za ovu ski sezonu, Skijališta Srbije će osvetliti još jednu ski stazu - Karaman greben o čemu smo pisali na sledećem linku >>>. Takođe u cenovniku je i karta za poligon za početnike sa pokretnom trakom (ski vrtić) koja košta 700 dinara za odrasle, dok je za decu 500 dinara.

    Pretprodaja ski karata za skijašku sezonu 2017/18. počinje 1. novembra i trajaće do 15. novembra 2017. godine. U susret predstojećoj zimskoj sezoni, ljubitelji skijanja i zimskih sportova će moći da kupe ski karte sa popustom od 15% putem web shopa. Detaljnije o pretprodaji ski karti možete videti ovde >>>

    Prodaja ski karata nastaviće se i na “Expo-Zim” sajmu, koji se održava od 7. do 10. decembra 2017. godine, tokom kojeg će biti odobren sajamski popust od 10%. Takođe, radi lakše kupovine ski karata, i ove godine će tokom nedelje sajma biti omogućena kupovina karata putem web shopa, gde će biti odobren sajamski popust od 10 posto.

    Cene ski karata možete pogledati na sledećem linku >>>

    Opširnije na: InfoKop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 17 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 17)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •