Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Kafana na trasi Beograd - Jahorina

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    25.12.2011
    Godina
    12
    Poruke
    26

    Podrazumevano Kafana na trasi Beograd - Jahorina

    Ima li neko da preporuci dobro mesto za klopu na relaciji Beograd - Jahorina.

    NAPOMENA: Vodimo cetvoro dece uzrasta od 1-3 godine

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Malo pre Sokolca, sa leve strane kada ideš prema Jahorini nalazi se restoran Kajmo. Tu je skoro pa uvek fenomenalna jagnjetina, mnogo bolja nego u fensi restoranima uz put. Nikada ne propustim da stanem kada sam u prolazu. Restoran drži jedan dobroćudan brko, a gosti su lokalci. Nije napravljeno i sredjeno za turiste, može se reći da je restoran neugledan i sa puta izgleda kao kuća. Ne znam da li ima u ponudi bilo šta sem ja(g)njetine, piva, rakije, kisele vode i salate.
    Sa tako malom decom nije dobar izbor.

    Mislim da je ovo Kajmina lokacija:
    https://www.google.rs/maps/@43.94368.../data=!3m1!1e3

    Sa decom je odličan izbor Motel/restoran Kod Novaka. Nalazi se u Karakaju malo pre Zvornika. Izgleda fensi u novokomponovanom, ja bih ga nazvao, svadbarskom gastos stilu. Stil na stranu, restoran je super uredan, profesionalna usluga, moderni i čisti toaleti, hrana odlična, a cene više nego povoljne u poredjenju sa sličnim restoranima u Bgd.

    https://www.google.rs/maps/place/Kod...2ed7c83abff323

    Nisam neki restorandžija, ali ova dva redovno posetim i nisu me izneverili. Ostali, za mnoge imam reči oštre kritike, a mnoge nisam overio.

  3. #3
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Restoran Pogled nema greske, uz Kajmu sto se tice janjetine..
    http://www.indeks.ba/preduzece/Resto...n_Pijesak.html
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    03.01.2015
    Skije / Bord
    NORDICA NRGY 80
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Izmedju Karakaja i Zvornika imas motel Laguna, nije los, sa pogledom na Drinu. U samom Zvorniku imas novootvoreni lokal zove se Žar (izmedju pijace i mjenjacnice, blizu prvog semafora na magistrali), imas uvijek bar 2 kuvana jela a vrlo cesto i po 4-5 i vrlo su povoljni. Takodje u Karakaju tacno preko puta skretanja za granicni prelaz imas kafanicu Mala barka, par kuvanih jela plus rostilj isto vrlo povoljno. Osim motel Lagune svo ostalo su lokalne kafanice (citaj ne bas ugledne) sa vrlo pristojnom hranom i jos pristojnijim cijenama. Najbolji cevapi u Zvorniku su u cevabdzinici Stop ispod robne kuce. Za "Zar" i "Stop" moras malo da skrenes sa puta, ali ne pretjerano. U Vlasenici sam cuo (nisam probao) da je dobra janjetina "Kod Djuke", cim prodjes tablu za Vlasenicu sa desne strane. Takodje u Vlasenici rostilj nije los u "Zvornicanka" trznom centru na spratu ima restoran, kuvana jela su im preslana. Od svih ovih za sitnu djecu bi najpristupacniji bio Motel Laguna u Zvorniku i restoran u trznom centru Zvornicanka u Vlasenici (zabranjeno pusenje u restoranu, ali je dozvoljeno u kaficu koji je odmah pored). na relaciji za Jahorinu najbolje sendvice sam jeo u Pekarac Ana na samom ulazu u Platicevo, prije pruge bijela basta, sendvic sa kulenom - fantazija! U Han pijesku imas jedan prizemni restoran sa desne strane u "drugom dijelu" Han pijeska, zaboravio sam kako se zove, pristojna hrana, ali sam samo jednom bio. Najbolji espresso sam pio na Sokocu u Viktoriji, sa desne strane, ne mozes je promasiti, sija kao Las Vegas. Tamo ne bih jeo nista osim eventualno pice. Generalno sam cuo dobar savjet za kafane: ako vidis da su kamioni parkirani ispred slobodno udji tu da jedes, oni najbolje poznaju drumske kafane i ne jedu bilo gdje
    E da, zaboravih. Restoran Avala u Zvorniku, moze da mu se pridje sa magistrale. Cim prodjes pjesacki most u Zvorniku a zatim i autobusku, skreni odmah desno iza autobuske i tjeraj pravo 50ak metara. Prodjes kroz neku kapiju i odma parkiras auto lijevo, ta 2-3 parking mjesta su od restorana. Tu je restoran sa odlicnom hranom i najboljim osobljem koje sam vidio u posljednjih 5-10 godina igdje. Takodje cijene su odlicne i mislim da je zapravo to najbolje mjesto da svratis sa malom djecom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •