Zdravo svima,

imam kuci dva para Head skija...

1. Head Chip Supershape, 156cm, 119-70-106mm, R:11,3m
2. Head Xenon XI 10.0, 156cm, 125-74-110mm, R:10,6m


Skijam vec nekih 15 godina i na snegu provedem oko desetak dana godisnje. Visok sam oko 175cm, imam 75kg i u solidnoj sam kondiciji. Napredni sam rekreativac i skijam po crvenim i crnim stazama bez problema. Kada su staze lepo sredjene volim da vozim malo agresivnije, ali posle 11h kada su razbijene, oprezniji sam na crnim stazama. Msm ne mucim se, vec samo vozim malo sporije. Vozio sam svakakve skije...Atomic SX11, Salomon Streetracer 10, neki Hot Rod, Armada T-Hall... Prosle godine sam na Krvatecu vozio Fischer Progressor 8+ koji je super za opustenu voznju, ali se mnogo trese na strmim i tvrdim stazama. Testirao sam tamo i neki Fischer SL WC, ali nije to za mene, nemam ja toliko energije... Da ne duzim previse...

Dvoumim se izmedju ova dva modela. Ja sam u stvari uzeo ovaj Xenon da ih probam jer ih dosta hvale, ali sam dobio pre dva dana i ovaj Head Chip Supershape u istoj duzini, pa sam trenutno u dilemi... Xenon mi se vise svidja zbog dimenzija, ali mi ovaj Chip deluje malo cvrsce...


Sta vi mislite? Svaki savet je dobrodosao... HVALA


Ovo su te skije...