Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 59

Tema: Prvi put u Francuskoj , Saveti .

  1. #31

    Podrazumevano

    E pa super , onda cu moci da i ja skijam tamo . Samo jos da nabacim kondiciju

  2. #32
    Member
    Datum registracije
    16.09.2010
    Godina
    38
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Mozete li mi predloziti neki konkretan aranzman preko neke turisticke agencije...
    Budzet je skroman-aranzmani do 350-380e

  3. #33
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Cuj skroman, za te pare mozes gde hoces Moj predlog bi ti bio SkiBus, imas i na forumu u delu aranznama ponudu. Sto se Francuske tice, moj neki predlog bi ti bio ValThorens, Tignes, Paradiski, Alpe dHuez, Les2Alpes. Da li si do sada isao u Francusku na skijanje?

  4. #34

    Podrazumevano

    Ok je budzet i mozes dosta da biras ali je vazan termin i broj osoba jer zbog tih stavki cena moze ozbiljno da varira .

    Ski bus je ok ali koliko sam ja video negde imaju samo 5-okrevetne i 6-okrevetne apartmane a za neke termine nema ponuda ili jos nisu izbacili .

    Ja cu verovatno krajem marta da idem u Alpe d'Huez i trebalo bi da me izadje malo jace od 300e po osobi , bez prevoza .

  5. #35
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Smallville031 tO jedino ako ides sam u svojoj reziji taj iznos... Racunaj da ti samo za skipass ako ides sam treba 216 evra. Mislim da je to jedino isplativo ako neko ide recimo sa porodicom ili ako bas ima para pa zeli luksuz da ide svojim kolima ili bas ne moze da nadje neku odgovarajucu ponudu... Ja sam mlad pa meni ne predstavlja problem ni 22h sati putovanja, ni ne preterano komotni smestaj jer ja ceo dan provedem na skijanju, u smestaju samo ujutru doruckujem, popodne veceram i istusiram se i spavam... Tako da svako se opruzi onoliko koliko ima, ali ja bi recimo pre dao manje para za arazman i prevoz busom ali zato bi tu razliku dao na recimo dobru opremu...

  6. #36
    Member
    Datum registracije
    16.09.2010
    Godina
    38
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Drustvo mi je bilo prosle god u Orelle...nisu zadovoljni jer su morali gondolom da se voze do skijalista i bili su ograniceni sa vremenom jer se zadnja gondola vracala u Orelle valjda u 15h.
    Ima nas petoro, sestoro...a termin koji nam odgovara je za novogodisnje praznike, tj odmah posle Nove godine.
    Ali ove godine trazimo da budemo smjesteni odmah blizu skijalista, tj zicare...da smo u centru desavanja

  7. #37
    Member
    Datum registracije
    16.09.2010
    Godina
    38
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Obzirom da smo iz Podgorice, svakako idemo svojim prevozom...

  8. #38

    Podrazumevano

    Ja se u potpunosti slazem sa tobom , bukvalno u svemu ali ja idem poslom za Lyon i prolazim tuda . Za taj posao mi je neophodan auto i isao ili ne na skijanje ja cu morati za Lyon da idem u martu . To sto cu svratiti da skijam , to mi je bukvalno usteda na tome sto bih dao negde za prevoz .
    Putovao sam ja busom 48 sati i nije mi bio nikakav problem .
    I za smestaj bih dao sto manje jer i ja bih skijao ceo dan tako da tu bi samo prespavao ali sta da radim kada nema nista jeftinije od ovoga :( .

    Za tu sumu novca , sto sam nasao , ukljucen je smestaj i ski pass .
    http://www.dreamland.rs/sites/defaul...%20paket_0.pdf

    Ovo je 2012/2013 ali pretpostavljam da se nista nije promenilo .

    Preko Ski fun-a je 350 po osobi (smestaj i ski pass) bez prevoza .

    To je sve sto sam nasao za Alpe d'Huez .

    Gledam i ja gde god mogu da u stedim jer planiram da uzmem neke malo bolje skije ili mozda Go-pro

  9. #39
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ja pokusavam da ti kazem onda sledece, pogledaj smestaj preko sajta

    http://en.ski-france.com/

    Pa se preracunaj ako je vec takva situacija, mozda prodjes cak i jeftinije... Cene prosle god i ove su mnogo drugacije, ja sam prosle god Val Thorens u decembru platio 300 a sad je 350 evra

  10. #40

    Podrazumevano

    Za Alpe d'Huez ispadne skuplje .

    Smestaj je 450e i ski pass 238e . Izadje 926e .

    Preko skifun-a je 700e za 2 osobe a dreamland je prosle godine 300 po osobi sto bi bilo ukupno 600e sto je jos jeftinije .

    Zvacu da pitam da li je ista cena i za ovu godinu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •