Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: turistički portal

Tematski pogled

  1. #1
    Junior Member minotauro avatar
    Datum registracije
    19.03.2013
    Poruke
    6

    Podrazumevano turistički portal

    Ovo je sajt koji ja uredjujem od nedavno.
    http://www.kopaonik.rs/

    Pošto je novijeg datuma biće još puno izmena (svakako na bolje ) u narednim mesecima.

    Za sada su vesti vecim delom prenete od Skijališta Srbije, ali planiram da proširim izvore kada dobijem dozvole.

    Pozivam sve koji vole Kopaonik uopšte da ga pogledaju i ako im se svidja bace neki lajk u facebook box-u sa desne strane. Na facebook stranu stizu automatski sve vesti sa samog sajta.

    Postoji i prilagodjena mobilna verzija sajta koja se automatski otvara na istoj adresi ukoliko se radi o prenosivom uredjaju.

    Posto je ovo najbolji skijaski forum u Srbiji, svi vaši predlozi, kritike i sugestije u vezi izmena i informacija koje mislite da nedostaju su dobrodošli, i napišite ih ispod. Ja cu pokusati da odradim šta je moguce u okviru tehnickih i novčanih mogucnosti u narednim danima (i mesecima).

    Hvala

    P.S. Linkovao sam ovaj podforum u meniju, jer smatram da je to nesto najbolje sto se moze na internetu naci od foruma o Kopaoniku. Nadam se da urednik nema nista protiv
    Izmenio/la minotauro; 22.03.2013 u 03:15.
    Kopaonik.rs

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •