Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 28

Tema: Cerkno

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Godina
    39
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    P.s. ponovicu da se cena odnosi na POVRATNU Autobusku kartu BEOGRAD-CERKNO,3 nocenja u hotelu sa 3 zvezdice(bazen uracunat u cenu),polupansion(dorucak i vecera) i 3-dnevni ski pas.Svakako vrujem da moze jeftinije da se prodje ali ne sa svim napomenutim.Ako se varam,daj te ponudu pa da odmah uplacujem :-)

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Ono što hoću da kažem je da se takav aranžman može dobiti na skijalištu kalibra Cerkno, ako ti je primaran bazen i broj zvjezdica svakako si u pravu. Ako hoćeš da se skijaš onda na Cerknom skoro nemaš šta da tražiš, to će ti potvrditi svaki Slovenac kojeg sretneš na Jahorini, a ima ih baš puno.

  3. #13
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Ne bih ucestvovao u neku zustru raspravu u tome kome je duzi ... jezik
    pa se unapred izvinjavam svakome ko se ne slaze sa mnom

    to sto slovenci dolaze na Jahorini mislim da ne ce bas biti zbog skijanja kolko zbog kafana
    nekada su slovenci isli na jug na skijanje ali to bese Brezovica

    Sreo sam i jednu mladu damu iz Beograda i pitao je isto sto Bansko, 7sati iz BG, kada za toliko se stize u A. Mlada dama inace radi u turisticku agenciju i kaze da je dosla da vidi sta to prodaje klijentima i napravili uspredbu sa zapadnoevropske ski centre. Ona kaze da A za njene klijente je bolja opcija dok F i I Bansko se ravnopravno nosi. Na moje cudzenje i njeno objasnjenje otprilike bi ovako to zvucilo. Klijenti agencije osim ski staza traze i pristojne hotele za pristojne pare i pristojna vanpansionska ponuda za pristoje pare, a sve to Bansko nudi i vise no dovoljno (zasto srpski turisti beze iz Kopaonika)
    ovo sam pre dve godine ja napisao.
    Ljudi imaju cudnu narav, svak po svome, ali to ne znaci da niko ne ide na Jahorini i Kopaoniku, naprotiv broj gostiju se mislim tamo povecava, ali Gruni ima pravo na svoj stav na osnovu njegovog vidzenja i dozivljaja

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Godina
    39
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Po otvaranju ove teme,nije mi bio cilj da bilo koga vredjam ili potcenjujem,vec da je na forumu mesto i za temu Cerkno!!!

    Ja sam svakako amater po pitanju zimovanja(sto nije slucaj sa letovanjem),ali uvek trazim povoljnije varijante putovanja.Svakako mi usluga nije prioritet,ali jako dobro znam,kada se vratim sa svakog puta,koliko sam novca morao da izdvojim.

    Ovo je bila prva organizovana grupna tura za Cerkno preko Skibusa a mozda i prva u Srbiji.Nisam primetio od oko 70-ak ljudi da je neko bio nezadovoljan,ili nisam zeleo da primetim Za ta 3 dana sam potrosio svega 15e (5e po danu) a nisam oskudevao,aman bas ni u cemu...

    Mislim da na ovoj temi treba prevashodno pisati o Cerkno,najvise zbog onih koji bi mozda sutra zeleli da odu na istu.

  5. #15
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Nisam ni ja hteo da spamujem temu niti da poredim Cerkno sa srpskim skijalištima. Samo sam odgovorio na komentar da ne možeš u Srbiji da dobiješ trodnevno skijanje za 150€, što je netačno.

    npr.
    - prevoz do bilo koje naše planine je od 25-30€
    - trodnevni ski pass za npr Kopaonik koji je najskuplji je 55€
    - ostaje ti ~80€ za dva (ili tri) polupansiona što je više nego dovoljno da se nađe odličan smeštaj

    ...neću se više oglašavati u ovoj temi...

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2013
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gruni Pogledati poruku
    Savesni carinici te drze bar dva sata na prelazu a potom jos savesna putnica ponela stari pasos i krenula u eu!!!
    Ooo, pa mi smo onda bili u istom busu
    Zapravo, aranzman nije bio ni 150 evra. U cetvorokrevetnoj sobi si mog'o da budes za 110 evra (sa doruckom).
    Super je Cerkno za vikend skijanje. Al' uvek ima hejtera koji ce da pljunu na nesto samo zato sto je nesto drugo bolje. Mislim, bolji su i Alpi od Jahorine, pa to ne znaci da je Jahorina losa.

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2013
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milos011 Pogledati poruku
    - trodnevni ski pass za npr Kopaonik koji je najskuplji je 55€
    Osim ako ides za Sretenje, kad vazi poseban cenovnik po kojem je trodnevni ski pass 6500

    I gde to moze na Kopu da se nadje trodnevni polupansion za 80 evra (mada ti ostane manje, al' ajd'), a da nije u Brzecu?

  8. #18
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lujka u koloru Pogledati poruku
    Osim ako ides za Sretenje, kad vazi poseban cenovnik po kojem je trodnevni ski pass 6500

    I gde to moze na Kopu da se nadje trodnevni polupansion za 80 evra (mada ti ostane manje, al' ajd'), a da nije u Brzecu?
    Mi smo krajem januara placali 150e za 7 pp u hotelu na stazi...tako da ima,
    samo treba naci.

    Inace Cerkno je po meni ok centar za vikend i 150e za ponudjenu uslugu deluju vise nego dobra ponuda
    Licno, ako vec potezem toliki put produzio bi bar do koruske i nekog ondasnjeg centra, makar izaslo i nesto skuplje...

  9. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2013
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    Mi smo krajem januara placali 150e za 7 pp u hotelu na stazi...tako da ima,
    samo treba naci.
    Ima li taj hotel ime?

  10. #20
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lujka u koloru Pogledati poruku
    Ima li taj hotel ime?
    Srebrna lisica

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •