Strana 447 od 692 PrvaPrva ... 347397437445446447448449457497547 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.461 do 4.470 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4461
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Danas je vruće, baš vruće. jutros je bilo super, još uvek ima dobrih staza, npr 4 i 4a. Gornji delovi dubokih su ok, onaj deo od spajanja je katastrofa, skijaš između hupsera, leda i popadalih skijaša. odoh popodne na gvozdac pa kako bude :-)

  2. #4462
    Member
    Datum registracije
    24.12.2012
    Poruke
    66

    Podrazumevano

    Gvozdac je donji dio u ledu citav

  3. #4463
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Skijanje nije sjajno ali je daleko od nemoguceg. Obe duboke, po licnoj proceni, imaju bar 70cm nabacanog snega ne vrhu, mozda i vise. Lepo se vidi koliko su topovi i znakovi zatrpani i bar ovo sto sam skijao, karaman greben, mali karaman, gvozdac, krst, nisu progledali uopste (ako mi oci nisu stradale od sunca). E sad, sve ono sto treba da predjes da bi stigao do staza je u zalosnom stanju, bare, zemlja itd.

    Jos jedan problemcic je led jer cim se gornji deo rasturi, dolazis do betona, primer gvozdac kao sto je Bole vec rekao.

    Suncana dolina je bas tuzna, snega ima samo na levoj strani, ostatak je trava.

    Napravicu par slika sutra, moja smena ne pocinje do 11 tako da cu da budem na prvoj zici

    Kaze zena da dodam da na Knezevske bare ne treba ici, bar ko voli svoje skije

  4. #4464
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.076

    Podrazumevano

    Skijali smo danas ceo dan, ujutru sve staze odlične, lepo sređene a preko noći se staze stegnu pa drže do jedno 12h. Ostatak dana samo zavisi od toga koje su orjentacije staze, ako su okrenute ka suncu onda je mokar i prespor sneg a ako su u seni onda ceo dan budu OK. Iako se "smokre" staze, iste budu u mnogo boljem stanju nego za vreme raspusta, iako je Sretenjski mini-raspust gužva je dosta manja nego za normalan raspust (i za razliku od ranijih godina gde je za Sretenje znalo da bude više skijaša nego za raspust).. Za normalan raspust su bili krateri na stazama kada popuste od temperature a sada može da se vozi i karving iako je mekana podloga - naravno ako nije u pitanju prestrma staza (na strmijim stazama ili uskim grlima se izdžomba ).

  5. #4465
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    proteklih 20 dana na Kopaoniku su staze bile dobro pripremljene i ranoranioci su mogli da uzivaju u skijanju na ispeglanim stazama i bez guzve. vec posle 12 h na pojedinim stazama su se stvarale dzombe (kako je wlad vec opisao). temperatura je isla iz minus 8 do plus 8. slike su od 26. i 27 januara odnosno 10. i 11. februara. vec u prethodnom periodu su SS imali veliki izazov da staze odrze na visokom nivou, a ukoliko ne padne sneg u narednim danima bice veoma tesko odrzavati staze uz T u plusu.
    Priložene slike Priložene slike

  6. #4466
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Off moram...@Ikar jel' ti ovo u potpisu vod za konektor punjenja na nokia X7? Xexexe...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #4467
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Staze su totalno njesra,jesu opeglane Ali vec od 10h popuste pa je skijanje totalno mucenje!
    Zemlje I kamenja ima svuda,katastrofa!!! Ne Daj boze Da pokusate Da odvozate crnu Duboku,ima sloj od par milimetara snega I kamenje Kao na u kamenolomu!!!,Nikako ne koristiti svoje skije,ja Sam se zestoko zajebao!!!!
    Da li vredi doci na Kop?
    Zbog skijanja ne!!! Ako vam neko pokloni pass I skije onda se isplati.

  8. #4468
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ninic Pogledati poruku
    Staze su totalno njesra,jesu opeglane Ali vec od 10h popuste pa je skijanje totalno mucenje!
    Zemlje I kamenja ima svuda,katastrofa!!! Ne Daj boze Da pokusate Da odvozate crnu Duboku,ima sloj od par milimetara snega I kamenje Kao na u kamenolomu!!!,Nikako ne koristiti svoje skije,ja Sam se zestoko zajebao!!!!
    Da li vredi doci na Kop?
    Zbog skijanja ne!!! Ako vam neko pokloni pass I skije onda se isplati.
    eh, nemoj tako, izabrao si pogrešan dan. Iz nekog razloga su juče svi odlučili da skijaju CD, ja pobegao na Gvozdac i MK posle 3 spuštanja i bilo je sasvim ok. Da, rasturene sa staze ali gledaj na to kao na drugačiji stil skijanja ;-) i samo lagano. snega ima dovoljno a gužve nema

  9. #4469
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    E, i neka si mu reko'.

  10. #4470
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    ljudi, počeo da provejava sneg!!! Neće baš da zatrpa all da ste videli oduševljenje na stazi. Gvozdac baš dobar jutros, ili možda u poređenju od pre 2 dana :-D

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 11 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 11)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •