Strana 2 od 18 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

Hibridni pregled

  1. #1
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ma ponesi malu kvarcnu ili kalorifer u krajnjem slucaju, posebno ako ides kolima. Mislim da je drugi smestaj daleko skuplji, nisam siguran.

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2010
    Skije / Bord
    Salomon X-Wing Tornado
    Godina
    38
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Pa koliko sam uspela naci Putnik je 210e 7 nocenja sa svedskim stolom dorucak i vecera. Gledam nesto u tom cenovnom rangu. Sve ostalo sto sam nasla je dosta skuplje. Ako neko ko je cesto na Kopu ima neki predlog neka javi.

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od aurora Pogledati poruku
    Pa koliko sam uspela naci Putnik je 210e 7 nocenja sa svedskim stolom dorucak i vecera. Gledam nesto u tom cenovnom rangu. Sve ostalo sto sam nasla je dosta skuplje. Ako neko ko je cesto na Kopu ima neki predlog neka javi.
    Prethodni vikend sam bio gore i mogu da preporučim Montanu. U pitanju je novoizgrađena planinska koliba u vikend naselju. Čisto je i uredno, momci koji to drže su fenomenalni i maksimalno predusretljivi a što se tiče grejanja kao u švedskoj sauni je. I u majici kratkih rukava je toplo. Klopa je odlična, čak mese hleb i domaće pite a obroci su kad se dogovorite. Cena za 2krevetne i 3krevetnu sobu je 20€, a za 6krevetnu 17€ po osobi. U pitanju je polupansion, pri čemu stvarno nema nikakve potrebe za dohranom. Dnevna soba je sa kaminom, a tu su i veliki LCD TV sa brdom filmova, razne knjige i Play Station, a osećaćete se kao da ste došli kod prijatelja koji imaju vikendicu. Drugačije od svega gde sam do sada odsedao na Kopaoniku u najpozitivnijem smislu. Moja srdačna preporuka.

    A što se tiče prevoza iz vikend naselja postoji mogućnost da se ide kombijem, taksijem ili sopstvenim prevozom. Parking kod terena radi i plaća se 200din ceo dan, mi smo tako išli.

  4. #4
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    [quote=chaghaboo;64198]Prethodni vikend sam bio gore i mogu da preporučim Montanu.

    e, brate M. omasio si me za 1 vikend
    ides li za Sretenje negde ?
    Ja odo preko ski busa u susednu Srpsku zemlju.

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    e, brate M. omasio si me za 1 vikend
    ides li za Sretenje negde ?
    Ja odo preko ski busa u susednu Srpsku zemlju.
    A prvobitno je trebalo da dođem vikend ranije, i tačno bi se videli, ovako ostaje za neki drugi put...

  6. #6
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Mislim da za razliku u ceni mozes da kupis dosta grejalica i jos da ti ostanu zauvek
    Na zalost, ne idem cesto, ali ono sto sam skoro pitao bio je app u vili Bjanka, 100e dnevno za period skolskog raspusta! Uzas! Sada je cena pala sigurno bar na 70-80e, ako ne i manje, nisam pitao, ali 7x toliko je previse, ako ides sama...to su 4 krevetni app i to samo ako ima slobodnih mesta, dakle nema ni klope za te pare... Ja sam se ove sezone tiho odlucio za Tornik...

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Ja sam sticajem lepih okolnosti(stigla beba), primoran da zimujem na Kop-u i to gore u centru. Ranijih godina sam za vikend varijante nalazio OK smestaj u naselju za pristojan novac, ali sam sada prvi put posle X godina gledao cene apartmana u centru i ne mogu da verujem. Jedino sto sam pored Putnika nasao da je podnosljivo je Nebeska stolica 3, novoizgradjen objekat pored hotela Olga dedijer. Lokacija je prihvatljiva, cena podnosljiva. Evo linka http://www.nusbg.com/zimovanje/nebeskastolica.html

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2010
    Skije / Bord
    Salomon X-Wing Tornado
    Godina
    38
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Na sajtu infokop sam nasla dosta pozitivnih komentara za hotel Putnik. Cena mi odgovara, al cu jos da vidim. Ovo sve u centru je iznad mog budzeta.

  9. #9
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.076

    Podrazumevano

    @Snowman: proveri da li ima mesta u JAT apartmanima, jeftiniji su od Nebeskih stolica a prednost je da si bliži konacima/prodavnicama i restoranima.

    Problem sa Nebeskim stolicama je transport od/do smeštaja (motorne sanke, koje prevoze samo prtljag) - u slučaju male bebe moraš da ideš pešice, nije strašno ali je lakše ako možeš da priđeš kolima.

    Cene na Kopaoniku (izuzev par izuzetaka) su užasne, to je verovatno i razlog zašto JAT apartmani idu na prodaju, JAT apartmani su trn u oku ostalima na planini koji ubijaju sa cenama.

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    kragujevacko odmaraliste- 7 dana, pansion, 140e po osobi u dvokrevetnoj sobi

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •