Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Silver Star Ski Resort, BC, Canada

Hibridni pregled

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Poruke
    132

    Podrazumevano

    Na jako lep i opširan način si nam opisao skijanje u Kanadi
    Ne znam da li je kod mene u pitanju tuđe-slađe ili zato što vredno skupljam bodove za Kanadu ali neverovatno bih voleo da overim njihove ski centre

    Citirati Originalno postavljeno od ... sa Liona Pogledati poruku
    ...Sneg je bio neverovatan. Nikad nisam video tako suv sneg, bas kao puder...
    Ovo što si napisao u vezi snega mi je zagonetka već neko vreme i sad si me naterao da idem da napišem nešto u vezi toga u temi Alta-Snowbird a videćeš i zašto baš tamo. A pošto si sad već ''interkontinentalni skijaš'' možda ćeš moći da pomogneš

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    18.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Rossignol, 9sl
    Godina
    53
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Lynx, sneg je zaista nesto sto pravi raziliku u dozivljaju skijanja na severno-americkom kontinentu i evropi. Kad je vrsta snega u pitanju, za Jutu (Utah) sam cuo bajke, ali ovo u Kanadi sto sam doziveo je stvarno neverovatno.

    Ja moram jos dosta toga da ucim u skijanju, tako da nikada u Evropi nisam ni pomisljao da skijam dubok sneg, iskljucivo sredjene staze. U Kanadi sam na pojedinim stazama morao da ga skijam, jer je padao kao lud, a i ne trude se da ga tabaju na velikoj vecini skijalista. Posle pocetnog straha od nepoznatog, tj. bojazni da ti skije ne propadnu (a moje skije nisu lagane, pravljene su za pistu) i noge ne ostanu zarobljene u dubokom snegu, osetis koliko je sneg rastresit i mekan i koliko ti pruza mogucnost da upravljas skijama i da se posle izvesnog vremena opustis i uzivas u stvarno jedinstvenom osecaju.

    Ja mogu samo da zamislim kakav je to tek uzitak za nekog pravog samuraja za duboki sneg, a nagledao sam ih se tamo u zaista ogromnom broju.

    Kao sto rekoh gore, ja moram jos da ucim, ali.......jednog dana......kad tad...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •