Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 76

Tema: Knezevo

  1. #11
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Slučajno bacih pogled na http://www.skijanje.co.yu/Ski_Centri/BiH/knezevo.htm pa da izrazim svoje rezerve po pitanju informacija tamo iznešenih.
    - 4km od Kneževa je vrlo optimistično. Mislim da treba množiti koeficijentom 2.
    - Na manjoj karti se može zaključiti da je 11km udaljenost Banje Luke i Kneževa. Udaljenost je 50km, kao što piše u tekstu iznad karte.
    - Šta je otvoreno početkom 2006? Skijalište postoji godinama.
    - "mogućnost kupovine ski opreme vrhunskih proizvođača". Ovo zvuči moćno. Baš me interesuje ponuda na licu mjesta.
    - "dva lifta i bebi lift". Gledajući mapu vidim crvenu i plavu stazu uz vučnicu, te dječiju stazu uz bebi lift (prije par sezona tu nije bilo ni lifta ni staze). Ucrtan je još jedan lift (pored parkinga), ali bez ikakve staze uz njega ?! Da li mu je jedina svrha "...koji Vas vuče na vrh staze"? Nešto mi tu ne štima.
    - "Škola skijanja, noćno skijanje, party na kraju dana, sportska dvorana, noćni klub u centru grada su samo neke od aktivnosti ...". Gdje se održava party na kraju dana? Gdje je sportska dvorana? Koliko ja znam, jedina u Kneževu pripada školi. Noćni klub se spominje, a nigdje ne vidjeh smještaj za goste. Noćno skijanje je samo usput spomenuto. Staza nije bila osvijetljena, a bojim se da nije ni sada. Nema ni cijene za noćno skijanje u cjenovniku.
    - "... te caffe na vidikovcu staze za sunčanje...". Pokušavam skontati šta je to "vidikovac staze za sunčanje" i ne uspijevam.
    - Nigdje u tekstu se ne spominje ratrak. Ima ga na fotografiji, ali druga fotografija sa neuređenom plavom stazom i tragom nekog 4x4 vozila navodi na zaključak da ga nema, te da je staza jako blaga ako po njoj može da se vozi 4x4. Za izbor te fotografije ocjena 1. Znam da je ratrak nekad bio tamo.

    Sve ovo sam napisao sa ciljem da se shvati važnost izbora riječi i fotografija, ako se želi privući gost. Gosta je teško dovesti, ali ga je lako otjerati.

  2. #12
    Member
    Datum registracije
    17.03.2010
    Godina
    62
    Poruke
    31

    Podrazumevano Kneževo

    Već nekoliko godina se ne spominje skijalište kod Kneževa,čini mi se Srebrenik (ili tako nekako), pa ne znam kakvo je i da li uopšte postoji,odnosno da li se nešto promijenilo od poslednjeg teksta iz februara 2007 god?

  3. #13
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Prisustvovao sam prije 7 dana sastanku na kojem su ljudi koji vode skijalište Srebrenik prezentovali planove za ovu sezonu.
    U planu je i noćno skijanje, kao i organizovan prevoz Banja Luka - Srebrenik. Samo u periodu školskog raspusta će skijalište raditi u dnevnom i noćnom režimu i radnim danima. Mimo raspusta samo vikendi.

  4. #14
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Question skijaliste Srebrenik

    dali znate sta se desava ove sezone na skijalistu Srebrenik ?, ima li kakvog pomaka u odnosu na proslu sezonu ?, interesuje mog kolegu koji ima porodicnu kucu u Miljicima na 7km od skijalista, planira za skolski raspust s decom da poseti ovo skijaliste pa me zamolio da se raspitam malo na forumu.

  5. #15
    Member
    Datum registracije
    17.03.2010
    Godina
    62
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Da li se negdje može pronaći e-mail , broj telefona ili sl. skijališta gdje bi se mogle dobiti informacije o visini snijega i radu ski liftova?

  6. #16
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od branko61 Pogledati poruku
    Da li se negdje može pronaći e-mail , broj telefona ili sl. skijališta gdje bi se mogle dobiti informacije o visini snijega i radu ski liftova?
    Skijalište ima sajt http://www.ski-knezevo.com sa kontakt podacima i osnovnim informacijama, a postoji i FB grupa Ski Centar Kneževo koja se malo češće osvježava od sajta:
    http://sr-rs.facebook.com/people/Ski...00001685058102

  7. #17
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Biće skijanja ove sezone na Kneževu

    Ski Centar Kneževo (Eko Zona Golo Brdo) se nalazi na nadmorskoj visini od 1240 n/m, okružen je borovom šumom u predivnom planinskom ambijentu.
    Udaljen je od Banja Luke 58 km, a nalazi na 6-om kilometru lokalnog puta Kneževo-Imljani... Na stazi će ove sezone raditi tri ugostiteljska objekta. Glavna atrakcija će biti noćno skijanje sa zabavama do zore... Informacije o početku rada, visini snega i dešavanjima na skijalištu, biće dostupne na internetu u sredstvima javnog informisanja...

    Radno vreme (kad ima snega) je 09-16h, noćno skijanje od 18-21h.
    Cena Ski pass-a - Dnevna karta je 15KM, deca 12KM, poludnevna (od 12h) 10KM, a za noćno skijanje 15KM...


    http://www.skijanje.rs/vesti/ski-cen...anja-ove-zime/

  8. #18
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    za one koji su bili, jel knezevo vece od kozare?
    History is made by those who dare to break the rules.

  9. #19
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    za one koji su bili, jel knezevo vece od kozare?
    Dužina staze je tu negdje. Kozara ima umjetni snijeg, noćno skijanje i generalno mnogo više energije troše oko uređenja staze. Ovo na osnovu mog iskustva sa Kneževa (ex. Skender Vakuf) od prije x godina. I do Kozare je lakše stići iz BL.

  10. #20
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    to sam i mislio, znaci za nocne varijante ostaje kozara
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •