Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 23 od 23

Tema: Ski pass upola cene

  1. #21
    bla-bla-bla
    Datum registracije
    01.03.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    45

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tataratira
    neka nama Jahorine ko radničko odmaralište, što manje JetSet-a bolje za skijaše
    pa to upravo i ja kazem - ali, kao i za svako radnicko odmaraliste 300E je mnooogoo para.

    Dakle, definitivno treba biti lud pa to platiti

  2. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Na Jahorini ima priblizno 2500 kreveta te stoga je guzva jedino moguca i ima je samo u dane vikenda a i tada se to moze osetiti jedino na Poljice dvosedu i na Praci.I ta tzv." guzva" je izmedju 10,5 i 1h. a sto se tice da li je sezona "pukla" evo ja zadnjih sedam dana sam pokusavao da nadjem neki smestaj za prijatelje i jedva smo nasli trokrevetnu sobu(za 18.02) u starom Peggy-u iako licno znam dosta vlasnika kuca i hotela.Uglavnom je sve rezervisano do 11.03.Naravno uvek ima otkaza pa samim tim i mogucnosti za smestaj ali ovih dana je malo teze.
    Imam jedno pitanje:Sta fali 10 upola sa lukom i gde u BG ili NS mozes da pojedes to isto a da je priblizno ukusno kao "gore"? Ko kaze ,ja castim. I jos nesto,da li stvarno mislite da na skijanje idu oni koje ovde neko ruzno nazva "socijala" ili svi moramo da idemo u "Termag" da bi mogli da kazemo da smo bili!?

  3. #23
    Speed Only tataratira avatar
    Datum registracije
    23.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Čipovane
    Godina
    50
    Poruke
    845

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Arijel
    pa to upravo i ja kazem - ali, kao i za svako radnicko odmaraliste 300E je mnooogoo para.

    Dakle, definitivno treba biti lud pa to platiti

    Mislim da je to subjektivno koliko je ko spreman platiti bilo šta u životu
    Meni je svaki dan sunca na Jahorini kao sa reklame Mastercarda...priceless, zar bi se bolje proveo da je uštedio 100 evra ?
    prošla smejna je imala najbolje vrijeme i uslove skijanja u zadnjih nekoliko godina a bila je najmanja posjećenost, i teta na kiosku za ski-pass se žalila
    kako je odron od smjene ali dogodine i onako ulaze bankari i vlastelini tako da me to nimalo ne sekira, samo da prvo prave žičare pa onda i hotele

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •