Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 74

Tema: Fis Ski World Cup 2011/12

  1. #51
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    Navijam za čovjeka ali im ovo nije trebalo, sudijske greške se ne ispravljaju retroaktivno, bar ja ne znam za tako nešto. Samo će podići pritisak i ugoziti vodstvo koje je tek preuzeo.

  2. #52
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    A suci kod kapija (suci kod kapija su bili Hrvati, ne Slovenci ili Austrijanci i oni su prvi odgovorni za ovu blamažu)?? Izgleda su bili gore sami slijepci....BTW ako skijaš nije 100 % da je haklao, logično je da odvozi do kraja i riskira kasniju diskvalifikaciju i novčanu kaznu...I sam bih isto uradio
    ... Same neke afere u WC-u......evo i ova naša razmažena zvijezda Tina....pun mi je k...c več ovih pričica sa skijaškim savezom, svađa, ovim njenim j...m Massijem, koji ne zna ništa drugio sem da pumpa i stvara svađe...e kad se u cjelu priču upletu i advokati...evo vam sapunice oko para i podvala. A ova naša u plač i na prvo drveče...... ako koga interesira:

    http://www.delo.si/sport/zimski-spor...a-obtozbe.html primitivizam i pranje usranog rublja pred najvažniju utrku za žene u Sloveniji....
    Izmenio/la skiman; 23.01.2012 u 13:41.

  3. #53
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    evo i ova naša razmažena zvijezda Tina....pun mi je k...c več ovih pričica sa skijaškim savezom, svađa, ovim njenim j...m Massijem, koji ne zna ništa drugio sem da pumpa i stvara svađe...e kad se u cjelu priču upletu i advokati...evo vam sapunice oko para i podvala. A ova naša u plač i na prvo drveče....
    Imam par prijatelja slovenaca koi imaju otprilike slicno misljenje oko Tine,
    ali i vi iz SLO kako se kaze 'nasli pa zasli'.
    Pa sta ocete od Tine, dala vam je tolika a vi opet placka, pisulja, emocionalno nezrela.
    Pa dajte je nama, mi cemo joj rado platiti sve sto trazi.
    Dali ste bar jedanput pomislili da je bas vas savez kriv za celu situaciju
    i to ne od sada nego par godina unazad.
    E sad kada savez ne moze da drzi konce u ruke i da vrhunskim sportistima omoguci da dodzu do vrhunske rezultate, tu su razni mesatari (savetnici, advokati i sl.) koi ce da preuzmu stvari u svoje ruke.

  4. #54
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    nesto nisam gledao fis u zadnje vrijeme o kakvom kukicanju govori ivica
    imal kakav video na tu temu da neko zna
    bio bih veoma zahvalan da neko postavi isti

  5. #55
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    idi na skijanje.hr , tamo je prilicno zustro

  6. #56
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

  7. #57
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    ma evo sad sam nekoliko puta odgledao drugu voznju na sljemenu
    i nista nisam mogao da primjetim osim dobre voznje hirschera
    ako neko ima neki super usporeni snimak neka postavi
    ne kazem da nije ali ja nisam nista primjetio a oci sam skoro iscasio

  8. #58
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    Imam par prijatelja slovenaca koi imaju otprilike slicno misljenje oko Tine,
    ali i vi iz SLO kako se kaze 'nasli pa zasli'.
    Pa sta ocete od Tine, dala vam je tolika a vi opet placka, pisulja, emocionalno nezrela.
    Pa dajte je nama, mi cemo joj rado platiti sve sto trazi.
    Dali ste bar jedanput pomislili da je bas vas savez kriv za celu situaciju
    i to ne od sada nego par godina unazad.
    E sad kada savez ne moze da drzi konce u ruke i da vrhunskim sportistima omoguci da dodzu do vrhunske rezultate, tu su razni mesatari (savetnici, advokati i sl.) koi ce da preuzmu stvari u svoje ruke.

    Daj Trendo.....prije svega korektan odnos do ostalih takmičarki iz reprezentacije (to bi se očekivalo od istinitog šampiona)....njeno znanje i volja nikad ni su bili upitni, ali njeno ponašanje uvjek (još i prije, kad je još bila u repreznetaciji-bila je poznata kao razmaženo djete)...a kad je išla na svoje počeli su problemi. Duboku još uvjek vjerujem, da ne zbog nje, nego zbog njenog Massija i advokata Trpina....Naš savez nije čist, ali su joj dali 212.000 € za ovosezonske pripreme, ima hrpu svojih sponzora (zaradi oko 1 € zajedno sa nagradama) ...... OK mora platiti svoju ekipu....ali ima za tih svojih 212.000 € i obaveza do sponzora reprezentacije...jebi ga njen osobni sponzor je Audi, a sponzor reprezentacije Citroen.....Dilema, a? Sad bi ona promovirala samo Audi, a Citroen kao ne bi, ali pare od saveza je pokupila?? Što se mene tiče ovakvog "šampiona" možete mirno da uzmete.....Poslednja istinska šampionka u skijanje je za mene bila Mateja Svet i Petra Majdič......

  9. #59
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.076

    Podrazumevano

    Čovek na analizi frejm-baj-frejm pokazuje kako nema promašaja kapije, i jasno je da je nema (što je i naslov na skijanje.hr). Tvrdnja Ivice je da je tu bilo promašaja i jasno je da je on pogrešio u ovom slučaju (ne znam odakle je uopšte sa toliko sigurnosti mogao da tvrdi kada uopšte nije bilo jasno da je promašio kapiju).
    Sigurno je da se desi nekada promašaj i da sudije to ne vide, čim sami takmičari priznaju da tako i treniraju, ali je isto tako i Ivičin napad na konkurente bio bez dokaza - samo je nabrojao trke gde su promašivali (tamo gde je on gubio ), ubacio je šibicu pa ovi treba da se brane i FIS dokazuje.
    Jedini rezultat ovoga će biti da se svaki pobednik naknadno još više proverava plus je Ivica uspeo da se izbori da drugi takmičari menjaju stil vožnje (na granici kapije) koji njemu nije odgovarao .

  10. #60
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    940

    Podrazumevano

    Takodje sam, valjda prorodno, navijac Kostelica ali mi je zbog sve ove halabuke oko haklanja milo sto se ne radjuje tata Ante nego tata Ferdinand. Decko je fenomenalno iskulirao sav ovaj pritisak a Ivica ostade bez postolja.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •