Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Rezultati 81 do 82 od 82

Tema: Kronplatz

traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    41

Podrazumevano

Grazer, San Vigillio je šarmantnije mesto ali moja preporuka je svakako Riscone i to iz više razloga.
    Prvo Riscone je samo 2km od Brunica, koji je prelep Alpski gradić sa svim sadržajima, šetališnom zonom, buticima, restoranima, marketima, ogromna prodavnica dečijih igračaka.. Naravno, ski bus iz Riscona ide na svakih 15 min i besplatan je.
    Drugo, u Risconu je i odličan gradski aquapark sa toplom vodom i toboganima za klince a i plivačkim bazenom za odrasle. Ima i bazen za bebe. sve je novo i jako čisto.
    http://www.cron4.it/index.php?lang=en Mnogi smeštaji u Risconeu imaju ugovor sa njima pa je ulaz besplatan. Mi smo redovni gosti hotela Tannenhof, koji Vam najtoplije preporučujem i u njihovu cenu je uključena i dnevna karta za Aqua park.
    Treće, iz Risconea čak dve gondole idu na sam plato Kronplatza, na 2300mnv koji je ogroman, veličine dva fudbalska terena, po meni jedan od najlepših i najsadrzajnijih u Alpama. Ima nekoliko restorana, prelep pogled, idealan je i za neskijase i za malu decu a tu je i ski skolica. Iz San Vigillia ne vodi gondola direktno na plato I do njega mogu doći samo dobri skijasi jer se mora promeniti nekoliko liftova do gore.
    ostavio sam ti i poruku na visitors messages pa ako te jos nesto zanima, pitaj.

Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Super race SC
    Godina
    35

Podrazumevano

Riscone definitivno, vidim i ja da je najbolje lociran.
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •