Strana 3 od 18 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 183

Tema: Iskustva na putovanjima sa agencijama, udruženjima i sl.

Hibridni pregled

  1. #1
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Za skijanje u inostrastvu i ja mogu da preporučim SKIBUS. Momci to stvarno dobro organizuju, odrade, ljudi (busovci) koji putuju sa tim udruženjem su većinom skroz pozitivni likovi. Sve pohvale za skibus! Za putovanja po ovim domaćim planinama ipak preporučujem neke kombinacije i varijante sa sopstvenim prevozom, znaš i sam uostalom. Prvi put sam s njima skijala prošle godine (i to 3 puta FR, SLO, SRB) i ove ću i nadam se još puno puta.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  2. #2
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    kol'ko ja znam svaki ski pass za les2alpes vazi i u la graveu, alpes d'huezu i serre chevalieru
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  3. #3
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    36
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Tadija_91 Pogledati poruku
    kol'ko ja znam svaki ski pass za les2alpes vazi i u la graveu, alpes d'huezu i serre chevalieru
    nije igrom sluchaja znam da se kada se organizuju takve ponude, agencije i organizacije ih prave u dogovoru sa ljudima iz skijalishta. tako da ne mora da bude tako ako ne uspeju da naprave dobar dil

  4. #4
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Moja preporuka i NAJBOLJA preporuka je da ideš preko one agencije preko koje ide najviše tvojih vršnjaka.


    @SkiFanatic ako ti je 20 god kao što piše onda je možda najbolje da ideš preko Jungle, Skibus ti je skroz neka mešana ekipa, a SkiManijaci isto mešano. Za mlađe preporučujem Jungle, Collegium i takve agencije.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Ja sam za sada zadovljan Ski Busom. Pokusaj da se pre koju godinu uclanim u Ski Manijake zavrsio se neslavno, tj. bacene pare, a putovanje sa nekom trecom agencijom jednom prilikom je bilo sacuvaj-boze-treci-deo. Drzim se proverenog!

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    14.11.2011
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Ja vam toplo preporucujem jungle tribe jer sam putovao sa njima vise puta i proveo se fenomenalno a ovog puta cu definitivno ici sa njima u francusku na skijanje pa vam javljam kako je bilo ili se mozda vidimo tamo

  7. #7
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    S kojom agencijom ili udriženjem ćeš ići najviše zavisi od toga šta tražiš. Jungle tribe su najmlađa ekipa, ludo partijaju itd. Ski bus je mešano meso, imaš stvarno raznih ljudi. Ski manijaci su isto mešani, ali najveći deo je starija ekipa. Pa u zavisnosti s kim želiš da se družiš kreni tamo.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    28.11.2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Rossignol actys 250
    Godina
    48
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Za one koji planiraju put sopstvenim prevozom moja preporuka je rezervacija preko interneta sajt www.snowtrex.de (www.snowtrex.co.uk - na engleskom). Nemačka agencija, sve cene uključuju i ski- pas. Ja sam rezervisao Heiligenblut 07.01-14.01.2012, smeštaj Gasthof Marx - Dollach (10km od Heiligenbluta) polupansion i ski pas uključen u cenu od 289 eur.

  9. #9
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    bas cu da ispregledam taj snowtrex,zvuci mi sjajno...kao i ta tvoja cena, skoro pa neverovatno....
    a sto se tice ovih nasih udruzenja, jos jedan veliki plus za SkiBus, stvarno su momci opusteni a opet profesionalni...naime prvi put kad sam isao sa njima na jahorinu pre par godina, ne secam se tacno, ali npr, po aranzmanu je ski pas npr bio 90 eura, kada smo dosli tamo, dali smo svi po 90 eura momku iz ski busa koji je otisao da kupi ski pas, medjutim posto je bila veca grupa on je uspeo da obori cenu na cini mi se 80 eura, i lik je opusteno vratio svima po 10 eur, a mogo je komotno dase casti sa destkom po svakoj glavi, nikom od nas ne bi palo na pamet, da na salteru proveravamo cenu ski pasa...tako da je to stvarno bio veliki plus

  10. #10
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    hteo bih da postavim pitanje,da li neko zna, sta se desava ?naime bio sam u pregovorima
    sa Eorojet-om oko Tignesa da bi me ponedeljak obavestili da je lista zatvorena.misleci da je sve popunjeno bio sam zabezeknut da je vec sada prodato sve ,medjutim ispostavilo se da je otkazano zbog nezainteresovanosti!?otkazani su i L2A i Val Thoren.znam da je kriza ,medjutim druge agencije su rasprodate(tako tvrde).

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •