Ove sezone sam promenio pancerice i uzeo Nordicu Firearrow F4 (pre imao mislim Nordica Speedmachine al zaboravih broj, nebitno). Elem, pre nikad nisam imao problem sa hladnim nogama i pored znojenja noge koje je normalno. Sa ovim pancericama kad izvucem nogu iz pancerice, carapa je poprilicno morka (od znojenja, sumnjam da moze tu voda nekako da udje), ali sad u ovim to mi ohladi nogu uzasno, toliko da moram da stanem i odmorim pola sata i malo osusim nogu. E sad mene zanima jel ima neki grejac ili mozda neki drugi ulozak ili bilo sta sto moze da se uradi da spreci ovo? Oz vaseg iskustva, siguran sam da jos neko ima ovakvih problema. Mozda cak i neka krema antiprespirant il nesto?
Mada mi cudno i sa speedmachine mi se znojila noga pa nisam imao problema sa ladnim nogama.

Inace ako nekog zanima pancerica, odlicna je, 3 kopce su cudo pogotova ona preko zgloba. Jedino sto to bas stegne pa npr meni je desna noga jaca i moram na pola sata sat malo da otkopcam pancericu da popusti pritisak na risu ali nije strasno. Mozda i neki bootfiting odradim videcu, ali topla preporuka za 3 kopce, zaista pomaze u prenosu sile direktno na skiju.

Poz svima i srecna nova!