Strana 45 od 45 PrvaPrva ... 35434445
Rezultati 441 do 443 od 443

Tema: ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

Hibridni pregled

  1. #1
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Moj drugar ima oba modela i variomatic i taj sa magnetom. Kaze da magnet drzi ok i nije mu se desilo nikada da se odvoji a sto se vidljivosti tice u losijim uslovima kaze da ipak je bolje kad skine S3 nego sto se vidi kada nosi variomatic...zadovoljan je sa oba modela.
    Ja imam Dragon i mogu da menjam sociva ali nikada do sada nisam nosio oba. Obicno pre izlaska na stazu odlucim sta mi treba. Sociva su tvrda ali tripujem da cu ih polomiti a u onoj torbi za naochare sve je kabasto...


  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Kupih ove godine nove naočare, nekako su mi, od onoga što se prodaje u srb najviše pasovale (I bukvalno jer nosim i dioptrijske) Dainese naočare. Imaju izmenljivo staklo ali na žleb, ne magnet.
    Nedostatak je što su stakla s1 i s2 (mada je s2 odlično odradio posao nedavno bas po suncu bez oblačka).
    Razmatrao sam ranije taj variomatic ali model koji ima kod nas ne naleze lepo na moje naočare i nisam bio siguran kakav je efekat promene zatamnjenja.
    Stevo, kad kažeš da si zadovoljan, da li to znači da i promena zatamnjenja radi dovoljno brzo? Na primer, kad iz osuncanog dela staze uletis u hladovinu, da li staklo brzo odreaguje na smanjenu količinu svetla? Ili ja pogrešno kontam nešto oko variomatic stakla?
    Uhvatih i ja na popustu te dainese, najbolje mi isle uz kacigu i takodje moje naocare fino prekrile, samo sto odabrah s3 i s1 stakla. Nesto su mi s2 bila presvetla, videcemo oce li mi s3 biti pretamna 😂 za svaki slucaj imam i stare izgrebane s2 ako bas bude muke…

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •