Strana 14 od 45 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 131 do 140 od 443

Tema: ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

  1. #131
    Member
    Datum registracije
    03.01.2015
    Skije / Bord
    NORDICA NRGY 80
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    A i ova cijena je nerealna za polovnu skiju osim ako ne znas licno onoga ko je vozio skiju i razloge prodaje. Za, cini mi se, 30ak hiljada sam kupio nove Nordica NRGY 80 skije prije 2 godine na kraju sezone. On sada prodaje polovne NRGY 90 za te pare...
    Pogledaj malo savjete o kupovini polovnih skija, iako sve moze dobro da djeluje na oko, skija moze da bude potrosena, sto neces znati dok je ne odneses u servis da ih razmjere. Ako nemas iskustva, moj ti je savjet da se drzis novih skija, a pogotovu pancerica. Rossignol, Beosport outlet, Intersport (ako imaju van sezone), planetbike obidji i vidi sta moze da se uzme za te pare.
    Edit: SaltoM takodje obidji i vidi sa njima sta moze da ti ponude u tom cjenovnom rangu.
    Izmenio/la malada; 15.08.2017 u 20:27.

  2. #132
    Member Nemanja1105 avatar
    Datum registracije
    15.08.2017
    Lokacija
    Vranje
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC UVO 2016
    Godina
    24
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    IMG_6255.jpg
    Da li je neko imao iskustva sa ovom skijom?
    Kakva je i za kakve je skijase?



  3. #133

  4. #134
    Member Nemanja1105 avatar
    Datum registracije
    15.08.2017
    Lokacija
    Vranje
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC UVO 2016
    Godina
    24
    Poruke
    38

    Podrazumevano ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

    I sta mislite jel realna cena od 490€ za ovu skiju?

  5. #135
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanja1105 Pogledati poruku
    I sta mislite jel realna cena od 490€ za ovu skiju?
    Ovo mi djeluje kao prava takmičarska "race stock" skija, tako da sebi trebaš prvo odgovoriti na pitanje: treba li mi ovakva skija?
    Ako nisi takmičar koji trenira i koji bi sad trebao biti na kakvom glečeru, odgovor je: ne.
    Ako si baš baš dobar rekreativac sa 150+ dana skijanja u nogama, tad gledaj verziju te skije za obične smrtnike, tj. verziju koju možeš kupiti u trgovinama.

  6. #136
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Nemanja skija je sigurno jako zahtevna, najbolje je prvo probati. Mada ne verujem da se mnogo razlikuje od komercijalne verzije, a ona je jako dobra skija, nije preterano teska, ima dobru fleksibilnost, ali je tvrda, neka osrednja tehnika i 80kg ne moze izvuci ni 50% iz te skije, a verujem da je ova fis jos zahtevnija. Meni jako lici na Fiserove race modele. Inace VOLKl je vrhunski brend, zato su svi odusevljeni sa sc modelima, laka fleskibilna i srednje tvrda, tako da bolji skijas moze da izvuce skoro ceo njen potencijal. Sa druge strane ova skija ne vredi ove pare, da je nova pa ok da je uzmes od fizickg lica. Ja sam kod ovog lika uzeo test skiju evo ti procitaj kako sam prosao http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?8246-da-li-vredi&p=93026&viewfull=1#post93026

  7. #137
    Member Nemanja1105 avatar
    Datum registracije
    15.08.2017
    Lokacija
    Vranje
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC UVO 2016
    Godina
    24
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Hvala ti puno na izdvojenom vremenu da napises sve ovo.
    Nije mi prvi put da citam negativnu recenziju o ovom prodavcu.
    Meni ce ovo biti prva kupovina skija tako da sam bas u dilemi.
    Video sam u PlanetBike-u Volkl RaceTiger SC, zaista povoljna cena ali dolazi bez vezova, tako da mislim da ta opcija otpada.
    Druga varijanta mi je Elan Amphibio 14 2017/18 da bude.
    Tako da ako moze pomoc bio bih zahvalan
    I evo slike od volkl iz PlanetBike




  8. #138
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Ima ovde dosta iskusnijih skijasa pa ce ti sigurno pomoci. Ova skija je najjaci model ispod komercijalne sl skije, ako pricamo o onpiste skiji. Laka je, fleksibina i srednje tvrda- verovatno jedna od najbojih skija za dobro sredjenu stazu. Prvo od tebe zavisi sta zelis voziti, recimo ja volim birati dane kada je lepo vreme na Kopaoniku, suv utaban sneg i led. U toj vrsti snega, ovom skijom bi ti bio prezadovoljan i ona je najbolja za prepodnevnu voznju odnosno dok staza ne pukne. Za stazu koja je pukla bolji je neki od ovih Volkijevih rtm modela, oni su malo meksi, siri u struku, bolji za razbijen sneg, peglaju kupsere, ali nisu toliko agresivni kao race modeli, odnosno losije se ponasaju na ledu i dobro utabanoj podlozi, ali sa njima mozes skijati po malo i van staze. Samo ti znas stvise volis- neko bira samo lepe dane da bi vozio race skiju po utabanom snegu, neko kupi ovu drugu, univerzalnu za sve. Moj predlog ide za sc, zuti(crni je meksi za zene), mada mislim da ovo u sto si postavio i nije toliko skupo, vezovi su 6,7 hiljada. Druga stvar je koja ti duzina i radijus trebaju, recimo ovaj sc od 165cm ima radijus 14, to je po meni ok za neke krace slalom zavoje, i to da se opusteno vozi. Za vece brzine i vece zavoje je bolja 170cm. Ako zelis voziti i malo pored staze gledaj rtm modele. Rossignol ima isto dobrih modela, slicna prica kao sa Volkl. Elan je po meni druga suprotnost-tezak tvrd i nije fleksibilan, mrtva skija po meni, nije ni cudo sto je top model duplo jeftiniji od Rosinjola.

  9. #139
    Member Nemanja1105 avatar
    Datum registracije
    15.08.2017
    Lokacija
    Vranje
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC UVO 2016
    Godina
    24
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Znaci uvek gledam da sam prvi na stazi ako je to uopste moguce
    Obozavam sredjene staze, ali kad se posle razbiju je uzas po meni, to uopste ne volim
    Meni bi odgovarala visina od 160-165 cm, inace sam visok 172cm
    Druga stvar su pancerice koje takodje treba da kupim ali mi i tu treba pomoc nekog iskusnijeg




  10. #140
    Member Nemanja1105 avatar
    Datum registracije
    15.08.2017
    Lokacija
    Vranje
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC UVO 2016
    Godina
    24
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanja1105 Pogledati poruku
    Znaci uvek gledam da sam prvi na stazi ako je to uopste moguce
    Obozavam sredjene staze, ali kad se posle razbiju je uzas po meni, to uopste ne volim
    Meni bi odgovarala visina od 160-165 cm, inace sam visok 172cm
    Druga stvar su pancerice koje takodje treba da kupim ali mi i tu treba pomoc nekog iskusnijeg
    Inace mi je Buzdet za kupovinu 750 €



Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •