Strana 375 od 398 PrvaPrva ... 275325365373374375376377385 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.741 do 3.750 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3741
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    I mi ćemo sutra put planine, doduše stići ćemo u popodnevnim časovima tako da info o skijalištu slede od nedelje .

  2. #3742
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Mi smo juce skijali, popodne od13. Nije bilo lose za prvi dan. Staze drze jos uvek dobro, ali je bilo magle i neka slava kisa ili sta je vec. Bili smo mokri, bas. Negde oko 15, pocela je na kratko i ledena kisa. Sve ovo se desavalo na stazama oko gondole. Danas krecemo na Suncanu, Konjarnik i Babin zub.

  3. #3743
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Danas, bar za sada, mnogo bolje stanje. Ja ne bih bio ja, kada ne bih nasao primedbu😀. Suncana i Babin zub nisu sredjene. Konjarnik odlican. Kada bih znao, poslao bih i neku sliku....

  4. #3744
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Juce magla ceo dan. Danas oblacno, bez magle, sve staze u funkciji, odlicno skijanje. Prave malo i vestackog, tako da ce biti jos skijanja...

  5. #3745
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Bili smo od petka do danas gore. U petak magla juce i danas suncano. Bez guzve,naskijali se za sve pare. Staze super sredjene malo leda popodne na suncanoj i konjarniku ali nista posebno.

  6. #3746
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Malopre stigli kući... nekako mi je neverovatno da ovoliko malo postova ima... sutra ću se raspisati sada nemam snage ni volje

  7. #3747
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Evo tek sada dodjoh do malo vremena... celu proslu nedelju smo proveli na planini. Moj utisak je da zaista nikada veći broj turista nije bio prisutan tokom radne nedelje. Konstantno je bio pristojan broj skijaša na svim stazama čak se i dešavalo da bude i pet šest ljudi ispred mene na ulasku na četvorosed ili sidro. Što se tiče vremena počelo je sa plusem i to dobrim uz sunce i lepo vreme, posle dva tri dana već je bio prisutan problem topljenja snega. Zatim je padala kiša naročito u donjem delu Konjarnika pa me je hvatala panika. Srećom posle je oborilo u minus sa nešto snega i pravo zimsko vreme magla hladno itd i na kraju dva idealna dana...

  8. #3748
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Dok je bilo toplo i uz kišu dva dana tabači nisu ni izlazili na staze što mi je donekle i jasno. Ali i kasnije nisam imao utisak da su staze nešto ozbiljno tretirane. Konstantno su se pravili talasi veštačkog snega na krajevima staza a u sredini je ostala ledena ploča... Tako da je moje mišljenje da staze ipak mogu bolje da se održavaju

  9. #3749
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Inače prošao sam kao bos po trnju, naime nismo imali vode. Inače većina sela Crni vrh je imalo problema sa smrznutim instalacijama pa smo se snalazili na svakakve načine . Koliko sam shvatio zaledjena je zemlja i preko 50cm u dubinu... sve ovo sam hteo da pisem još sa planine ali me čak ni internet nije služio, taman napišem post i onda veza pukne. I tako dva dana za redom pa sam digao ruke od toga.

  10. #3750
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    A sada malo negativnih stvari tj. loših vesti. Svo vreme gore slušam da Kopaonički lobi koči razvoj Stare planine. Meni je to bilo malo verovatno jer u ovom trenutku Stara teško može da konkuriše Kopu po bilo kom pitanju. Mislim kome je stalo da bude vidjen ide na Kop, onaj ko ima kintu ide na Kop, zašto bi iko saplitao Staru kada sve ide u prilog Kopaoniku. A onda u razgovoru sa jednim od zaposlenih na ski instalaciji a znam ih dosta čovek mi kaže... objasni mi onda zašto su nam uzeli šestosed i poslali na Kopaonik...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •