Strana 383 od 383 PrvaPrva ... 283333373381382383
Rezultati 3.821 do 3.827 od 3827

Tema: Novosti sa Stare planine

Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    50

Podrazumevano

@boys san@
    Poslusaj mickeu-a, doduse zavisi gde cete biti smesteni ali ako niste gore kod hotela Konjarnik ti je svakako najblizi...
    Sve je povezano tako da ces u jednom danu stici sve da odvozas... vise puta. Dobrodosao
    By the way, mi stižemo u subotu i bićemo prisutni sledećih devet dana. Pa ako je neko raspoložen za druženje ili ne daj bože nekom treba pomoć vidimo se gore

Junior Member
    Datum registracije
    13.11.2016

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    @boys san@
    Poslusaj mickeu-a, doduse zavisi gde cete biti smesteni ali ako niste gore kod hotela Konjarnik ti je svakako najblizi...
    Sve je povezano tako da ces u jednom danu stici sve da odvozas... vise puta. Dobrodosao
    By the way, mi stižemo u subotu i bićemo prisutni sledećih devet dana. Pa ako je neko raspoložen za druženje ili ne daj bože nekom treba pomoć vidimo se gore
    Hvala vam puno,stvarno. Rezervisal sum u Crni Vrh jedno studio,tako ce da Konjarnik mislim da mi je na 4km od kuca i kako ste mi rekli,gospoda,tako ce da uradim. Jos jednom ,hvala . Jedva cekam da dodzem 18tog februar(nadam se da ima dovolno sneg) na Stara planina. Prijatno i pozdrav.

Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    50

Podrazumevano

Evo ukratko... stigli juce po nenormalni vremenskim uslovima. Verovali ili ne na auto putu 21C, Cestobrodica 16C, Knjazevac 19C. Ali evo nas gore, sve radi oko -0C, teeeska magla, pici vetar narocito na stazi Babin zub ali nema veze prava zima. Mislim da je selo Crni vrh puno. Najvise naravno turista iz Bugarske. Sada me ceka " dunja" u Plazi pa moram da idem...

Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    50

Podrazumevano

I juce I danas idealno. Sunce, vetar minimalno, temoeratura blagi kinus. Apsolutno savrseno. Nikada vise skijasa nego ove godine. Cak mi se desavalo da ima I desetak ljudi u redu za zicu.

Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    50

Podrazumevano

Veceras se vratili sa planine. Evo prvih utisaka... vreme, generalno, pravo zimsko... tri dana idealna jedan sa teskom maglom i jakim vetrom, ostatak malo oblacno malo magla malo suncemalo vetra a temperatura oko nule. Ove godine je po poseti pocelo da lici na skijaliste. Kada ovo kazem prvenstveno mislim na prisutnost turista radnim danima...

Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    50

Podrazumevano

Veliki broj turista iz Bugarske a mislim da je odnos 70 vs 30 u procentima u korist Bugara. U poslednjih nekoliko godina nisam video toliko automobila ispred svake kucice u selu Crni vrh, cak je i "Hajduk Veljko" imao dobru posetu. Snega takodje dosta vise nego predhodnih godina. Ljudi zaposleni na odrzavanju staza dobro odradjuju svoj deo posla. Meni licno je zao sto vise ne radi kafic u podnozju Konjarnika pa smo ostali samo sa dva postojeca.

Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    50

Podrazumevano

Zar je moguce da niko sa foruma nije bio na Staroj ovih dana???

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •