Strana 309 od 397 PrvaPrva ... 209259299307308309310311319359 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.081 do 3.090 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3081
    Junior Member
    Datum registracije
    13.12.2009
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    48
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Ni meni nije jasno... Prosvetlite me, zar nisu sve staze pokrivene sa topovima???
    pa jesu, babin zub je jos visi od gondole i valjda moze lakse da se pravi vestak, sramota je da nocu ne pustaju tamo topove, pa mogu za 3-4 noci da naprave oba kraka te staze. ko je lud da ciljano dolazi gore zbog jedne staze ako vec nije uplatio unapred i zeznuo se kao ja.

    pa sa 2 zicare, tj staze imaju jos i neke sanse da privuku ljude, koji im je trosak da upale topove kad ih vec imaju spremne, ionako za gondolu ne treba jos puno snega jer jer broj skijasa smesan, cenim radnim danom 200-300 maksimum, i to do rucka u hotelu, a posle rucka ostane 50 ljudi na stazi. ali ovako sa jednom stazom ni za vikend nece niko da dodje da ceo dan uskace i iskace iz vezova.

    moj klinac od 7 godina za 2 dana na gondoli naucio da iskace iz vezova u voznji jer se svakih 15 minuta pakuje u gondolu

  2. #3082
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Jedino logicno objasnjenje zasto nisu pokrili Babin zub vestakom je, po mom misljenju, to sto je staza izlozena vetru i nigde nema senku, pa sneg brzo nestaje, za razliku od sedmica ciji je donji deo u senci, a njihove rezerve vode mozda nisu velike, ne znam? Vlado, Djelo, jel zna neko zasto se bz ne pokriva kad i ako ima uslova?

  3. #3083
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Staze su u subotu bile odlicno pripremljene. (dosta tvrde)
    Mada oni sa tupim skijama su morali da povedu racuna jer se popodne pojavila ledena ploca na mestima. Mene je licno par puta povuklo kad sam vozio zustrije slalom, morace da padne neko ostrenje uskoro

  4. #3084
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano Nove snežna padavine na Staroj planini 02.03.2014 (Foto & Video)



    Od samog jutra nad Starom planinom su se nadvili ,,snežni,,, oblaci, koji su u toku noći i ostatka dana doneli nove snežne padavine.


    U ski centru Stara planina trenutno pada gust sneg i susnežica, trenutna temperatura iznosi -1°C.Danas se temperatura u ski centru kretala u rasponu od -1°C do 2°C , nije bilo magle ,ali su se u dajini nadzirali gusti oblaci.Vetar je danas pojačao svoju brzinu koja je iznosila od 5-9 m/sek .

    Put ka ski centru na Staroj planini je prohodan, ekipe putara danonoćno dežuraju, a vozačima se savetuje povećana opreznost jer je put dosta vlažan, dok na deonici između Konjarnika i Jabučkog ravništa trenutno ima neznatnih nanosa snega.U funkciji su staze na Jabuckom ravnistu 7 ,7a ,7b i Decija traka.
    Pogledajte našu današnju fotogaleriju sa Stare planine i video snimak vožne prvom Srpskom Gondolom.

    Detaljnije ...
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  5. #3085
    Junior Member
    Datum registracije
    13.12.2009
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    48
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Jedino logicno objasnjenje zasto nisu pokrili Babin zub vestakom je, po mom misljenju, to sto je staza izlozena vetru i nigde nema senku, pa sneg brzo nestaje, za razliku od sedmica ciji je donji deo u senci, a njihove rezerve vode mozda nisu velike, ne znam? Vlado, Djelo, jel zna neko zasto se bz ne pokriva kad i ako ima uslova?
    ali imaju topove na BZ pa nek prave pa nek nestaje, pa milsim prodavace ski pasove na taj nacin, ovako ni u ludilu ne bi isao gore samo za 1 stazu/zicu

  6. #3086
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Nista mi nije jasno... Bre vlada 019 daj neku informaciju sta se stvarno desava???

  7. #3087
    Junior Member
    Datum registracije
    13.12.2009
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    48
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    evo pao sneg, ima na web kamerama, 10cm na BZ, a topovi nista, a ja platio hotel od sledeceg cetvrtka i sta sad da pisem mail LJevnaicu da mi upali topove da mogu da skijam ko covek....

  8. #3088
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ja mislim kume da mi to hakujemo, pa da sami sebi palimo topove, pusti pisanije..

  9. #3089
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

  10. #3090
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2014
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Mogu reci da sam odusevljen Starom Planinom, po meni je dosta bolji od Kopaonika.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •