Strana 11 od 24 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 233

Tema: Bansko 2010/2011

  1. #101
    Junior Member
    Datum registracije
    10.12.2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    44
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Krecem veceras, ja cu jos mozda nesto da uhvatim skijanja ali vi koji dolazite u sledecoj smeni, ljudi sta da vam kazem.... Kupajte se u bazenima puno srece

  2. #102
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2011
    Godina
    41
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Krecem i ja veceras, nadam se da cu uhvatiti malo skijanja narednih 7 dana

    @Bansko jedno pitanje za tebe, da li moze sa studentskim karticama da se ostvari popust na ski-pass ?? Unaperd hvala na odgovoru

  3. #103
    Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2011
    Godina
    39
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Dali nekoj bil vo HOTEL BELLEVUE RESIDENCE&SPA DA KAZI KAKO SITUACIJATA TAMU BLAGODARAM OD NAPRED POZZZZZZZZ

  4. #104
    Junior Member
    Datum registracije
    04.11.2010
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Ne znam za studentske kartice, ja nikad nisam ni video takve kartice, znam da na salteru traze indeks, pogotovo ako uzimas 6 dana ski pass. Danas je otvorena jos jedna ski staza, pa sada radi 7 i po staza (oko 35-40 km).

  5. #105
    Member
    Datum registracije
    02.01.2010
    Skije / Bord
    Glava/Head...
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Bogami ima da se okupamo i po bazenima ali i po stazama po ovim temperaturama...

  6. #106
    Junior Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    posto sam se vratio nocas red je da sa vama podelim utiske.
    staza radi vrlo malo.bacite pogled na novu mapu rade staze 7 i 8 one su crvene i ok su veci deo dana,ali vec posle 14/15h vise vam trebaju klizaljke nego skije.ima dosta ne bas dobrih bordera(cast izuzetcima)i skijasa pocetnika koji oljuste i ono malo snega sto ima.takodje radi i plava staza br 6 na kojoj je neverovatna guzva i vise je zaobilazenje ostalih nego skijanje.kako je prolazilo vreme sa te staze su vozili dosta povredjenjih je je zbog velikog broja ljudi bilo leda neprestano,a malo dobrih skijasa na toj stazi.takodje radi i br 9 cuvena Tomba,na koju naravno ne idite ukoliko ne posedujete dobro znanje,iako je veoma siroka staza sto je prijatno iznenadjenje.rade i neki mali liftovi za pocetnike,kao i staza 1 bansko koja je dugacka 7 km i vodi do mesta,ali ona je za pocetnike i za opusteno vracanje sa skijanja.na mahove je radila i crvena staza 4 koja je kao i ostale ujutru koliko toliko ok stanju,a pri kraju skijanja problematicna.otvorena je i crvena staza 15 Calin Valog,koja je dobra skoro citavog dana i moze se reci da je najmanja guzva i na njoj i na zici koja je penje.naravno na pocetku ima katak crni deo koji treba proci,ali postoji i ski put koji zaobilazi taj crni deo,koji je oznacen plavim,medjutim po mom misljenju iako nisam imao problema u trenutnom stanju nikako nije plav.ovo su informacije od juce,ali posto me je ispratilo 6 stepeni u mestu i -2 na samom vrhu mislim da je situacija jos gora

  7. #107
    Junior Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    inace sto se tice ski pasa studenti imaju popust,ponesite index ili kartice i cak mozete za jos nekoga da kupite ski pas.oprema nije nista jeftinija,ali je izbor dosta veliki.ako nekoga jos nesto zanima neka pise

  8. #108
    Junior Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    zaboravih.guzve na gondoli su bile velike.dva reda od po 100 metara,mi smo iz hotela kretali u 9,u redu smo vec oko 9 i 15,ali na vrhu gondole tek oko 10i30/11.bolje je doci u pola 9 cim se otvori gondola i onda ima reda,ali se ceka samo oko 15min do pola sata

  9. #109
    Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Godina
    39
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SANI KROKET Pogledati poruku
    inace sto se tice ski pasa studenti imaju popust,ponesite index ili kartice i cak mozete za jos nekoga da kupite ski pas.oprema nije nista jeftinija,ali je izbor dosta veliki.ako nekoga jos nesto zanima neka pise
    Pozdrav Sani, hvala ti za korisne informacije. Ja nisam student vec malo jace od godinu dana... Kakva je kontrola? Da li bih mogao da se prosvercujem sa starim indeksom, tj. mojim indeksom?

  10. #110
    skijas vladimir avatar
    Datum registracije
    07.12.2005
    Skije / Bord
    Stockli SC / Volkl Racetiger SL
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Ja sam trenutno u Banskom pa kako znam koliko me je zanimala svaka informacija pre polaska, evo da malo pomognem svima koji pokusavaju nesto da saznaju. Kao sto je Sani rekao uglavnom su po stazama losi skijasi koji skinu i ono malo snega. Radi vrlo malo staza koje ujutro i mogu da dobiju prelaznu ocenu ali posle podneva blagi uzas. Kombinacija leda, kamenja i hupsera (da ne ispadne da se zalim bez razloga samo da napomenem da me smatraju vrlo dobrim skijasem ). Srce me boli za skije koje unistavam po ovim ocajnim stazama. Sto se tice gondole nije bas tako strasno jer postoje besplatni ski busevi koji idu gore non-stop (neko ih je spomenuo u prethodnim postovima) ali zahvaljujuci "dobroj" organizaciji Bugara, izgleda da vecina ljudi ne zna za njih pa su redovi na gondoli i dalje ogromni. Danas sam usao u taj bus ne cekajuci ni minut.
    Sve u svemu skijanje vrlo lose i ako se u narednim danima nesto ne promeni ne isplati se dolaziti. Ja sam sticajem okolnosti dosao ovde i nisam mnogo ni ocekivao, ali u odnosu na Austriju, Italiju, Francusku ovo je treca liga a kada je situacija ovakva kao sada onda je beton liga.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •