Rezultati 1 do 10 od 426

Tema: Nassfeld

Hibridni pregled

  1. #1
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Jel ima neko neku preporuku za smeštaj u Nasfeldu? Tražim što veći apartman (>100 m2) u nekoj normalnoj razdaljini sa ski stanicom u blizini. Imamo malu decu pa nekada i 100m pešačenja ume da bude zamorno.
    U principu imam jednu ponudu u selu Radnig koje je na 2km od Hermagora pa da li je to ok? Nikada nisam bio u toj oblasti, uglavnom je do sada bilo Wagrain, Flachau, Altenmarkt i okolina. Ako nekoga zanima mogu na PM da podelim informacije.

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.076

    Podrazumevano

    Ja sam bio samo u jednom tako da ne mogu da preporučujem (zadovoljan sam - ali mi smo išli autom do gondole - a tamo ima veliki besplatni parking).

    Inače, Nassfeld polazna gondola nije u Hermagoru, nego u manjem mestašcetu Tropolach, evo tačne pozicije.

    Tako da taj Radnig jeste 2km od Hermagora, ali dalje od gondole, sad ako ćeš ići autom onda ti je sve jedno, a ako ćeš pešice imaš onaj "Cube" i još jedan (veći) hotel pored - ali to ti ne odgovara pretpostavljam (čim tražite apt).

  3. #3
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.076

    Podrazumevano

    Poslednje poruke su prebačene u novu temu skijanje sa decom...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •