Citirati Originalno postavljeno od Starface Pogledati poruku
Drustvo jel ima neka info kakvo je skijaliste sto se tice ljudi i zurki? Ortak i ja smo culi sve naj za ski centar ali nas malo brine sto su ugl sobe po hotelima sve dvokrevetne tj nema vecih ekipa a po instagramu i nema nesto zena. Dal ima jos neka alternativa da je tu negde blizu Nassfelda a da ima vise mladih? Pitam cisto da se ne smorimo, znam da posle 22h ne radi nista.
Nassfeld nema noćnog života, nema čak ni nekog centra mjesta:sela niti ista takvog, Smjestaj je razbacan po brdu i ima nekoliko apres ski barova, i uglavnom smo se zabavljali po apartmanima/hotelima. Ima hotel Cube u podnožju gdje bi nekih zabava moglo biti…..i to je prije korone je tako, sad može samo biti lošije pi tom pitanju….inače u austrijskim mekana partijanje Ischgl, ST Anton čini mi se da je partijanje uvelike reducirano, bar je bilo prije 20 dana, strogo se pazi na broj ljudi, Itd…..! Nasi koji rade po Austriji kažu da je katastrofa sezona…..meni se po broju ljudi po stazama i cijenama smještaja nije činilo tako…..!