Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 31

Tema: Набавка нових панцерица

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano Набавка нових панцерица

    Научио сам да скијам пре две године, уз инструктора. За прошлу годину сам купио Nordica BXR ципеле, које су се за једног почетника показале ОК. Али до краја сезоне сам доста напредовао, скијао сам у Банском све црвене и на Копу све стазе. Ципеле су ми пола броја велике и чини ми се да ми не дају потребну контролу.

    Е сада, ако неко има добар савет шта купити до 200е. Имам широко стопало тако да ми одговарају само шире марке, 190цм, 95кг.

    Такође ако неко хоће да купи моје старе, вожене само једну сезону бр. 30 нека се јави прватном поруком.

    Унапред хвала.

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    17.02.2009
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    koji je broj od nordice i koja je cena?

  3. #3
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski2ski Pogledati poruku
    Научио сам да скијам пре две године, уз инструктора. За прошлу годину сам купио Nordica BXR ципеле, које су се за једног почетника показале ОК. Али до краја сезоне сам доста напредовао, скијао сам у Банском све црвене и на Копу све стазе. Ципеле су ми пола броја велике и чини ми се да ми не дају потребну контролу.

    Е сада, ако неко има добар савет шта купити до 200е. Имам широко стопало тако да ми одговарају само шире марке, 190цм, 95кг.

    Такође ако неко хоће да купи моје старе, вожене само једну сезону бр. 30 нека се јави прватном поруком.

    Унапред хвала.
    salomon impact i stara serija xwave su za siroko stopalo ugodne. Treba probati da li moze da se za te pare nabavi stara serija u fitexu na nbgu, meni se cini da moze...

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od D.I.M. Pogledati poruku
    salomon impact i stara serija xwave su za siroko stopalo ugodne. Treba probati da li moze da se za te pare nabavi stara serija u fitexu na nbgu, meni se cini da moze...
    Imam Salomon xwave 9, odlična je to pancerica ali ja sam je ipak morao nositi na bootfiting, proširivao sam je u predjelu stopala. Atomic B serija je takođe široka, na njoj i piše da je widefoot. I ona me je stezala na istim mjestima kao xwave.
    Vraćamo se na stari zaključak - probati, probati,.., probati..., i opet nisi siguran da li je potaman dok ne napraviš 4-5 žica.

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    У PlanetBike-у су ми понудили Axion 7 Dalbello број 29.5 које ми се чине изузетно удобне, флекс 90. На први поглед су ми деловале ОК, широке су на правом месту, и када се стегну копче, прсти су где треба, а не стеже, али сам овде на форуму нашао пар људи да су незадовољни, јер су се оштетиле у пределу пете.

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    26.08.2009
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    U Idei na Bezanijskoj kosi na spratu (to je u stvari Magma) imas Atomic B serije koje su za siru nogu (104 mm).

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Пробао ... удара ми рис ... :( Иначе ширина добра ...

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    onda probaj hawks, isto atomic

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    После пробаних не-знам-ни-ја-колико панцерица ипак сам узео Аxion 7, јер су ми дефинитивно најудобније. Надам се да ће бити ок, без обзира на писања на форуму. У продавници су ме убеђивали да до сада нису имали рекламација.

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Godina
    40
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    imam par pitanja na ovu temu. ove godine prvi put idem na skijanje i nisam siguran sta da radim za pancirice.
    imam ograniceni budzet od oko 6 hiljada dinara i ne znam da li da kupujem polovne (i gde) ili da nadjem neke najjeftinije nove ili jednostavno da ih iznajmim za 2500 dinara.
    ako ima i neki dodatni savet, necu zameriti
    unapred hvala

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •