Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 37

Tema: Slovakia RULES!

  1. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    25.10.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Nije mi jasno ko se to odusevio Visokim tatrima!?

    Nisam bio bas na mnogo skijalista po Evropi ali Borovec, Jahorina, Kopaonik... ne mogu da se porede.

    U tatranskoj lomnici imate JEDNU stazu, koja je dugacka i u gornjem delu je crna i taj deo je perfektan. Onda se nastavlja u crvenu, koja ja uska i puna kamenja i nakraju imate plavu.
    Zamislite da skijate po jednoj stazi svaki dan!?

    Staze na visokim tatrima NISU povezane, tako da mozete da skijate na drugoj strani samo ako odete kolima ili taksijem.Tako da se i troskovi povecavaju.

    Jedino dobro pomena je skijaliste u "skalnate pleso" (ako se dobro secam) tamo je skakaonica i ima jedna do dve dobre staze (koje su i jedine).

    Naravno ne postoji jedinstveni ski-pas pa morate svaki dan da ga kupujete...

    Sve u svemu, ocena 2-
    Izmenio/la dacha; 18.12.2005 u 23:19.

  2. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2005
    Lokacija
    BEOGRAD
    Godina
    42
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Kada si bio? Mozda se nesto u medjuvremenu promenilo.

  3. #23
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Pa nemam pojma meni po slikama i prici najbolje zvuci Jasna, mislim skijaliste Jasna , jel bio neko tamo?
    Space Shuttle Ski

  4. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2005
    Lokacija
    BEOGRAD
    Godina
    42
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Ja sam se raspitivao u onoj agenciji sto je rekao Pop, rade samo Visoke Tatre, Niske mislim da ne radi niti jedna nasa agencija.Na Visokim je kao stalno sunce, i ta zena iz agencije kaze da su bolje.(mada ona ne skija)

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    25.10.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Bio sam u februaru ove godine. Ljudi verujte mi, ni jedna jedina rec nije tacna sto pise u prospektu.
    Na visokim tatrima je prosle godine bilo veliko nevreme i unistilo je 50% sume i kuca, zato su spustili cene.

    Nocni zivot ne postoji. Posle 22h nema zive duse na ulici.

    Kada budem imao vremena postavicu vam par slika te crne staze koja je stvarno lepa, ali da li vredi samo zbog toga ici do Slovacke!?

    Oni u agenciji nisu videli Slovacku. Tako je i nas nalozila zena iz agencije kako je sve bajno i sjajno...

    U svakom slucaju ko krene, zelim mu lep provod ali obavezno posle da iznese svoje utiske...

    Srecno!

  6. #26
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    ja sam bio i meni je bilo super
    ski rules


  7. #27
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Ovo sto dacha prica je stanje od pre 15 god. kada sam zadni put bio tamo.
    Tada je to bilo manje vise prihvatljivo, pogotovu u pogledu troskova
    Da li se nesto u medjuvremenu promenilo (osim cena) ne znam

  8. #28
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    slovacka je pojam za kopaonik
    ski rules


  9. #29
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    56
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adwarf
    @ski dude
    Pa i nije da je preskup. Mozda ne nudi dovoljno za te pare, ali ruku na srce i nije toliko skup u odosu na ostale centre.
    Sta vise jedino je u Slovackoj jeftiniji, ali kako kazu to nije ni bluzi Kopaoniku po kvalitetu skijanja!

    A i treba otplatiti nove zice, nije to malo para.
    Brate kako nije preskup,pa za broj staza koje rade cena je ,a u Slovackoj ti za ogromnih 65E nude sitnih 217 km staza,stvarno je za poredjenje,a Kopaonik je elitni zimski centar u nas,pa onda cemo ga uporedjivati sa elitnim ski centrima sirom Evrope,ali ipak je bolje da to ne cinimo rezultat ce biti malo je reci jadan i bedan!Ljudi budite objektivni Kop je ubedljivo na poslednjem mestu i to udaljen od pretposlednjeg za 10 mesta!

  10. #30
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Veciti derbi skijanja:
    kopaonik vs. ostali ski centri

    Nema smisla raspravljati!

    Nego cisto ovo za Slovacku, da se razumemo nisam bio tamo od svoje 4. godine, ali evo sta je dacha napisao na jednom topicu :

    Citirati Originalno postavljeno od dacha
    Nije mi jasno ko se to odusevio Visokim tatrima!?

    Nisam bio bas na mnogo skijalista po Evropi ali Borovec, Jahorina, Kopaonik... ne mogu da se porede.

    U tatranskoj lomnici imate JEDNU stazu, koja je dugacka i u gornjem delu je crna i taj deo je perfektan. Onda se nastavlja u crvenu, koja ja uska i puna kamenja i nakraju imate plavu.
    Zamislite da skijate po jednoj stazi svaki dan!?

    Staze na visokim tatrima NISU povezane, tako da mozete da skijate na drugoj strani samo ako odete kolima ili taksijem.Tako da se i troskovi povecavaju.

    Jedino dobro pomena je skijaliste u "skalnate pleso" (ako se dobro secam) tamo je skakaonica i ima jedna do dve dobre staze (koje su i jedine).

    Naravno ne postoji jedinstveni ski-pas pa morate svaki dan da ga kupujete...

    Sve u svemu, ocena 2-
    Citirati Originalno postavljeno od dacha
    Bio sam u februaru ove godine. Ljudi verujte mi, ni jedna jedina rec nije tacna sto pise u prospektu.
    Na visokim tatrima je prosle godine bilo veliko nevreme i unistilo je 50% sume i kuca, zato su spustili cene.

    Nocni zivot ne postoji. Posle 22h nema zive duse na ulici.

    Kada budem imao vremena postavicu vam par slika te crne staze koja je stvarno lepa, ali da li vredi samo zbog toga ici do Slovacke!?

    Oni u agenciji nisu videli Slovacku. Tako je i nas nalozila zena iz agencije kako je sve bajno i sjajno...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •