Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 84

Tema: ZERMATT-Matterhorn

  1. #11
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Evo malo dan br.2
    Priložene slike Priložene slike
    Proud supporters of vertical hills and horizontal women!

  2. #12
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Nadam se da ce ova prica da ima jedan vrli happy end tj da ce chickoo na kraju prepricati kako se po vedrom danu bez oblacka gushijo u nekih 60,70cm naj svejzijeg pudera.
    Nego od svih slika naj vise me dojmila ona iz Wengerovog izloga: "cakija" sa 78 tools / 140 funcitons, teska pa valjda kilogram i po i kosta garant jedno 1000 i nesto CHF...kakav li ce biti odgovor Victorinoxa?

    ps
    ha eno sad pogledah jos jednom onu sliku: 1200CHF ;-))
    Izmenio/la Sapa; 12.03.2009 u 19:27.

  3. #13
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Ma bilo Happy end-a naravno, riknut ces od smeha.A kako se uvati bosanac oma za cakijuA pazi ovaj "satic" jedno 50cm u precniku.
    Proud supporters of vertical hills and horizontal women!

  4. #14
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Ma bilo Happy end-a naravno. Riknut ces od smeha.A kako se uvati bosanac oma za cakiju.
    A pazi ovaj "satic" jedno 50cm u precniku a na njemu sve "djidji".Polugice-zlatne,dijamanti,rubini,cena....prava sitnica.

    Ebo ga Edit...
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la Chikoo; 12.03.2009 u 20:32.
    Proud supporters of vertical hills and horizontal women!

  5. #15
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Chikoo gori si od seta televizijksih reklama u sred dobrog igranog filma;
    Razvlacis nas sa tim ne plativim svajcarskim perverzijma, ; Victronix je mazno tehnologiju od Wengera, ali who bloody cares daj nam sad slike pudera i tvog lica poslje faceshota, batali svicersku urarsku industriju....daj nam neki stoke; spremam se polako po da se malo 'popravim'

  6. #16
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Treci dan je za nijansu bolji od prethodna dva.Vidljivost je puno bolja tamo negde do 14h. Posle toga opet magla.No do tada sam obisao vec dosta skijalista tako da sam mogao i videti nasta to sve lici a ne samo da pratim one stubice i kolce.

    Dakle planina u sustini veoma strma. Staze vijugaju vamo tamo ne previse zahtevne.E sad,mogucnost da se vozi pored staze neogranicena.
    Mozes bukvalno da vozis gde hoces ali ima i brdo pogibeljnih mesta.Nikako nisam mogao da se oduzmem utisku da bi vredelo doci grupno i angazovati vodica.Planina vrvi od izazova ali i opimenje,ponavljam nimalo naivna.U sustini na samoj stazi je bilo konstanto 10 cm snega negde i vise a i najmanji izlaz sa staze naravno gde je vidljivost dobra rezultuje puderom dao kolena.

    Tu noc nebo se otvorilo sneg "lio" celu noc,prognoza za iduci dan-suncano.Znaci gleda me Japanac i ne veruje sto sam ja tako veseo po tom kijametu,a meni osmeh ne silazi sa lica mislim cak i dok sam spavao.
    Proud supporters of vertical hills and horizontal women!

  7. #17
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    3.dan slike.Posljednja specijalno po zeljama,"popravka" hihi....dobar..
    Priložene slike Priložene slike
    Proud supporters of vertical hills and horizontal women!

  8. #18
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    "Popravka je sad prva.napatih se do zla boga...Ko se seca Max Julen-a olimpiskog sampiona?
    Priložene slike Priložene slike
    Proud supporters of vertical hills and horizontal women!

  9. #19
    Senior Member milos79 avatar
    Datum registracije
    07.12.2005
    Skije / Bord
    Salomon Eq.10 3V Race/Head Monster i.M72
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    PS O dje si Milose, evo jel ti se svidjaju S13 (one narandjaste), odlicne tvrde, ali meni premale 26,5 (a fino mi treba neki 27,5) presle u suzama i bolu (i modrim palcevima) 15tak radnih dana dajem ih bud zasto
    S13 deluju opako, mada mislim da bi mi posle celog dana u njima bile pretvrde, 100 za flex mi je nekako gornja granica pod uslovom da mi dobro leze na nozi (sto je tacno za S i edge seriju). Inace meni i 28 jedva dovoljno, tako da na 26.5 mogu da zaboravim...

    P.S. Inace ako stignem pisem ti sutra detaljan komentar na Saas Fee pricu, ako ne kad se vratim sa skijanja posto sutra predvece idem u St. Luc na jedno 3 dana...
    Izmenio/la milos79; 13.03.2009 u 00:36.

  10. #20
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milos79 Pogledati poruku

    P.S. Inace ako stignem pisem ti sutra detaljan komentar na Saas Fee pricu, ako ne kad se vratim sa skijanja posto sutra predvece idem u St. Luc na jedno 3 dana...
    Ajd bas napisi, to je tvoj kraj. Nego St. Luc na putu za Saas bacih ceznutljiv pogled na tu stranu prema Val d'Anniviers, jos jedna destinacija koja stoji visoko na listi da bude posjecena; pogotovo Zinal, Vercorin....citava dolina ubila se za dobrog freeride-a, uzivaj majstore!!!. Tamo cu mozda pocetkom aprila, ako ne odem u Andermatt ili u Val d'Herens.
    Izmenio/la Sapa; 14.03.2009 u 09:47.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •