Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 84

Tema: ZERMATT-Matterhorn

Hibridni pregled

  1. #1
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Em mi milo, em mi drago da se potraga za Svetim Gralom isplatila, tj da je prica imala skoro pa holivudski zavrsetak. B,as ono ko u legendi: prvi dan chorak, drugi dan mrka kapa, a treci dan pun pogodak; Milo mi vidjet da si posto ovisnik, da nisam jedina bukva medju javorove :-)
    PS
    nista sad mosh rahat cekat kraj sezone ubo si ozbiljan puder. Drz i meni palceve za kraj marta pocetak aprila, nadam se da ljuljne u centralnoj shvwitzi, al ako ne bude tamo onda nek ljulja proljetni snjegic (sto bi svabe rekle firn schnee)bilo gdje od Voralberga do Savojskih alpi.
    Izmenio/la Sapa; 16.03.2009 u 20:57.

  2. #2
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Pitanje za poznavaoce Zermata.
    Da li kod pocetne stanice cable car Klaine Matehorn postoji ski depo za ostavljanje skija, stapova i pancerica.

  3. #3
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    43
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Uglavnom ima po Svici, a konkretno na jednoj od medjustanica do vrha se sjecam da imaju neke mengele za ostaviti skija, ubacis franak ili dva. Nazalost ne vrati ih ti Za pance ne znam.

  4. #4
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Postoji.......
    Proud supporters of vertical hills and horizontal women!

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Kakva je veza sa Cervinijom i kolko treba da se stigne od jednog do drugog skijalista? Idem tamo samo da bih skijao na zermattu pa me zanima da li je realno da stignem da skijam a da pritom ne trcim i razmisljam da li cu stici da se vratim?

  6. #6
    Senior Member milos79 avatar
    Datum registracije
    07.12.2005
    Skije / Bord
    Salomon Eq.10 3V Race/Head Monster i.M72
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ftj Pogledati poruku
    Kakva je veza sa Cervinijom i kolko treba da se stigne od jednog do drugog skijalista? Idem tamo samo da bih skijao na zermattu pa me zanima da li je realno da stignem da skijam a da pritom ne trcim i razmisljam da li cu stici da se vratim?
    Veza je dobra al su skijalista ogromna i iz samog Zermatta do vrha (Klein Materhorn) treba nekih sat vremena voznje liftovima, a odatle se za 3 min spustanja prelazi u domen Cervinje i spustanje to gradica je jos nekih pola sata do 40min. U povratku je slicna prica. Znaci iz Cervinje treba nekih 45min-1h do vrha i onda jos 40min spustanja do Zermatta. Znaci ako odlucis da skijas na italijanskoj strani i ako poranis imas nekih 4 sata skijanja u Cervinji.

  7. #7
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Odlicno, hvala na odgovoru.

  8. #8
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    ....upisana recka, Zermatt 2012.

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    11.01.2012
    Godina
    45
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    I to kakva recka, samo postoji jedan problem sad gde god da odes bice ti bezveze, ja zadnje tri godine skijam tamo a bogami planiram i ove pocetkom marta!

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Ja se ne bih u potpunosti slozio.... Vise su mi se svidele staze u Cerviniji. Zbog povrede nisam smeo da pokusavam skijanje van staze koje je u Zermattu sigurno bolje nego na italijanskom delu.

    U svakom slucaju, ozbiljnim skijasima bih ipak preporucio Tignes + Val d'Isere u odnosu na Cervinia+Zermatt.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •