Strana 31 od 31 PrvaPrva ... 21293031
Rezultati 301 do 302 od 302

Tema: Popova Šapka - aktuelnosti

Hibridni pregled

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    04.12.2009
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer
    Godina
    40
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Da, vozat ceripasina - jelak, od antenite nad babina stena (karpata levo od ceripasina) nadole, pozadi ceripasina...

  2. #2
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    Šapka je u stanju kakvom jeste isključivo zbog nadležnih ljudi odnosno decenije bez ulaganja... E sad, dali je to ELEM ili lokalna samouprava ili Vlada R. Makedonije, na kraju krajeva sve jedno je.
    Da dodam da je bilo par pokusaja da se centar proda (tenderi i slicno tome) ali je sve propalo iz svima nama poznatih razloga.

    Verujem da i nervoza ljudi koji postuju u ovom topic-u dolazi iz razloga što imaju mogućnosti da vide Šapku u trenutnom stanju blagog raspada.
    A vidite samo gde je Bansko sada pa ce sve biti jasno

    put do Tetova je iz godine u godinu sve gori i gori...
    Posto su dobili pare od EU za regionalne i lokalne puteve valjda ce i ovaj uci u plan rekonstrukcije. Uostalom evo sada ce premier za kup gore pa imaju sansu da ga uvere u potrebu rekonstrukcije istog

    Kao poslednju zamerku uzimam reči načelnika policijske stanice na Šapki koji me laaadno pita:
    "Je li dečko, a ko ti čuva vikendicu dok ti nisi tu?"
    No coment, mada mislim da je to ipak bila samo mala provokacija, ali ipak...

    Iz svih ovih razloga ove godine sam samo pesacio na Sari (ovde spada i ceripasina, i to skoro pa svaki vikend) no skijao. Jednostavno posle nedelju dana na Bansko nije mi se dalo da ucestvujem u tu gnjavazu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •